Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APU] A4 1.8 Turbo Quattro Recaro - Torunski Pomykacz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pierwsze foteczki dla sprawdzenia jak wkleic po niedzieli bedzie wiecej! :th:

5a24e90bc305f529m.jpg

Opublikowano

Zapowiada sie super.. :th:

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

postanowilem troszke uaktualnic profilek audiczki niestety troszke mam problemik z nowymi foteczkami napewno sie poprawie! :evil:

wersja zimowa:

bac187a349f91127med.jpg

bae3a05e2724c5b0med.jpg

wersja letnia:

22b3fe4eed1058c5med.jpg

ceb47939ed36ccd9med.jpg

c5904f3875f8a35amed.jpg

wnetrze i serduszko:

44b28b130ba3e6ebmed.jpg

774a36b7b064ab39med.jpg

92f328e8575190c3med.jpg

3c29b910506b8123med.jpg

b37c4283e7d294c3med.jpg

f2dcf3bafc02a5ccmed.jpg

no i foto z prezesem:

3a0ead0ef227d7aamed.jpg

to by bylo na tyle moze na lato beda jakies wieksze modyfikacje ...

Opublikowano

ogólnie ładne autko... nawet bardzo :good: tapicerka :kox: tylko ten gril :thumbdown:

Opublikowano

dobra fura :good:

podoba mi sie :kox:

a jakie mody planujesz na te lato? :wink4:

Opublikowano

Tapicerka wraz z silniczkiem robi robote :kox: :kox: :kox:

Extra furak i do tego Avant :good:

Opublikowano

Fura fajna, tylko tego gościa na ostatniej fotce bym wymazał w Photo Shopie :P Pozdro :hi:

Opublikowano
  • Autor

ladna tapicerka :)

dziekuje :hi: mi tez sie podoba! :cool1:

ogólnie ładne autko... nawet bardzo :good: tapicerka :kox: tylko ten gril :thumbdown:

grilek juz byl! narazie taki musi byc choc planuje jakis lady czarny ze znaczniem czarnym hmmmm Miodzio! :evil:

dobra fura :good:

podoba mi sie :kox:

a jakie mody planujesz na te lato? :wink4:

dziekuje, a modow to narazie xenonik, car audio zastanawiam sie nad virusikiem choc nie wiem czy dobrze to zrobi silniczkowi, bo hmmm nie da sie ukryc ze ciezka noge mam :evil: :evil: :evil:

Tapicerka wraz z silniczkiem robi robote :kox: :kox: :kox:

Extra furak i do tego Avant :good:

dziekuje silniczek naprawde bajerka a foteliki hmmmm miodzio :good: :good: :good::cool1:

Fura fajna, tylko tego gościa na ostatniej fotce bym wymazał w Photo Shopie :P Pozdro :hi:

binek jak zwykle tworczo! :kox:

Opublikowano
Cytat: Rafal_69 23 Luty 2009, 22:50

dobra fura :good:

podoba mi sie :kox:

a jakie mody planujesz na te lato? :wink4:

dziekuje, a modow to narazie xenonik, car audio zastanawiam sie nad virusikiem choc nie wiem czy dobrze to zrobi silniczkowi, bo hmmm nie da sie ukryc ze ciezka noge mam :evil: :evil: :evil:

jak wirusik bedzie zrobiony u dobrego fachowaca to silniczek bedzie spisywał sie dobrze i mu to napewno nie zaszkodzi :wink4: a jak noga ciężka to tym bardziej bym coś działał :naughty::tongue4:

no dobre Car Audio musi być :good: :> szególnie do dobrego wozu czyli taki jaki bez wątpienia masz :decayed::cool1:

Opublikowano

Silnik i recaro :kox: a felga na lato - jak dla mnie za mała na ten wzór :no:

Opublikowano

napęd, silnik, fotele :kox::good:

zmieniłbym grill i zrobił ori zenony, no i w c*pę go :decayed: ale sam się z tym lenie wiec nie nalegam :)

Opublikowano
  • Autor

Silnik i recaro :kox: a felga na lato - jak dla mnie za mała na ten wzór :no:

Torun strasznie dziurawy! :wallbash: wieksza felga byla by katorga ale korci korci! :evil:

Opublikowano

Ładny srebrny Avant :) Lubię takie :)

Tak trzymać - i wirusa mu ! Seria nie jedzie :) 1.8T po wirusie jest całkiem, całkiem :)

Opublikowano

zmień opis, bo w temacie APU, a profilu AJL i jak wreszcie?

Opublikowano
  • Autor

zmień opis, bo w temacie APU, a profilu AJL i jak wreszcie?

przepraszam maly blad przy zczytywaniu kodu silniczka! dzieki za przypomnienie! :hi:[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 09:12_________________________________________________

napęd, silnik, fotele :kox::good:

zmieniłbym grill i zrobił ori zenony, no i w c*pę go :decayed: ale sam się z tym lenie wiec nie nalegam :)

dzieki napewno od wioseni zaczniemy dzialac :cool1:

Ładny srebrny Avant :) Lubię takie :)

Tak trzymać - i wirusa mu ! Seria nie jedzie :) 1.8T po wirusie jest całkiem, całkiem :)

wirusik!!! napewno ale ma ktos dobrego fachowca z kujawsko-pomorskiego?

Opublikowano
dzieki za przypomnienie!

drobiazg :hi:

Opublikowano

no do dobrego trzeba się czasem pofatygować :) kawałek :evil:

Opublikowano
  • Autor

no do dobrego trzeba się czasem pofatygować :) kawałek :evil:

ale jak jest dobry to ja bardzo chetnie! jakies namiary?? :evil:

Opublikowano

no do dobrego trzeba się czasem pofatygować :) kawałek :evil:

ale jak jest dobry to ja bardzo chetnie! jakies namiary?? :evil:

Chyba każdy ci powie na forum kto jest w temacie :wink4: że co do wirusów to chyba najlepszy jest Rogalotti z Wawy :good: i do niego masz najbliżej :naughty: oczywiście są też inni dobrzy fachmeni w polsce :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.