Treść opublikowana przez WIŚNIA
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ZARĘCZYŁEM SIĘ!!!!!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
parę godzin i zrobione
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w każdej chwili mogę go wyjąć bo jest tylko włożony w te szczeble od kratki a że ciasno siedzi to nie przykręcam,jak mi się znudzi to pomaluje tym bardziej że muszę jeszcze wężyk podłączyć po kolektor ale to za chwile [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 18:48_________________________________________________ podobno, gdzieś można zaślepkę znaleźć do środkowego nawiewu, żeby ładnie wyglądało. a zepsuta jest skrzynia dziś byłem w szczurowni w Sartowicach i kupiłem za 400zł moja zmieliło w środku co najlepsze olej był i żadnych oznak końca.. za późno,nożyk do tapet i obcinaczki do kabli wystarczyły :ad:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 18:49_________________________________________________a kratki to widziałem gotowe ale do B6
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
możę to tylko jakaś pierdoła wodzik od drążka albo coś bo żeby tak od razu skrzynia
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
fajna może jest ale już zwarę zrobiłem i delikatne podświetlenie szlag trafił
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to coś ty robił
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dokładnie TAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W Bydgoszczy tylko WKS :kox: :kox: i nie może być inaczej :!: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 18:35_________________________________________________http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8a600fae18fa439e.html :kox:
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8a600fae18fa439e.html [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 18:14_________________________________________________[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 18:17_________________________________________________[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 18:18_________________________________________________Zrobiłem zware delikatne podświetlenie szlag trafił aż się bezpiecznik spalił od awaryjek
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
to samo co u ciebie chciałem wyjść z kablami od strony schowka przy włącznikach od przeciwmgielnych ty tam pewnie masz uchwyt na napoje ale długie wiertło bym potrzebował i wylazłem górą [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 23:43_________________________________________________otwór w kratce wycięty nożykiem do tapet i obcinaczkami do przewodów elektrycznych
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
ja modziłem to w AJL-u - musisz się wpiąć pod kolektor, co do miejsca montażu to wolny wybór, ja miałem na słupku, ale jakbym zakładał teraz to raczej w kratce, ze względu na to, że strasznie męczyło oczy w dłuższej trasie nocnej i musiałem to sobie zasłaniać na różne sposoby, poza tym męczące były pytania ludzi w stylu "a co to za kamerka" :good: [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 09:23_________________________________________________budzik w kratce elektryka podłączona ostro podświetlone podłączyłem pod ustawianie świateł góra dół , a lekkie pod włącznik od awaryjek jeszcze wężyk i można śmigać
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
[quote name=wera ] nom z pracy wracałam spać mi się już chciało i pewnie dlatego cie nie widziałam jechałem Peugeot-em młodej
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wera ustrzelona wczoraj o 8:30 na rondzie toruńskim
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
Panowie,a w AJL-u ktoś to rezał? bo jutro chce się zabrać za montarz i nie wiem czy w ECU mam gdzie się podłączyć czy do kolektora a druga sprawa czy lepiej w słupku czy w kratce nawiewu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
szeryf forum [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 19:21_________________________________________________ czekałem na to Kempes jedziecie z nami(Wiśnią i Magdą) na następny wypad w Polske :?: do washuty ? :polew:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
taka praca czy się stoi cz się leży ..........zł się należy [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 18:33_________________________________________________Daf-em XF 3 osiówką jechałem na testy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jechał dziś koło krafta? [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 18:26_________________________________________________bo coś mnie tam żółtego śmignęło z kijkami na pace
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a ty gdzieś się podziewał?
-
[B5 ADR] Wyciek oleju - FOTO
tak ,może ale z tego co się oriętuje to tylko płyn z chłodnicy,zrób foto od strony przegrody a nie z góry
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ale ci powiem zbiera się teraz musze u siebie też w końcu kata wypierdzielić
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Gregory więcej trzeba takich wypadów tym razem na 2 furki co byśmy klub rozsławiali
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ale siakiś spot się szykuje czy nie ma na co liczyć?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
niedziela [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2011, 08:54_________________________________________________Ja mogę być trochę podgięty lub spać w samochodzie w razie czego Grzechu mnie obudzi
-
[B5 AEB] Problem z szarpaniem na przyśpieszeniu.
ja tyż
-
[B5 AEB] Problem z szarpaniem na przyśpieszeniu.
no właśnie na tej nowej o numerze 058906283C coś licho ładuje ale nie szarpie na starej 058906283F przeładowywało ale piz*e miała straszną już sam nie wiem o co chodzi [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 21:48_________________________________________________http://moto.allegro.pl/wskaznik-cisnienia-doladowania-smoke-boost-turb-i1637135171.html
-
[B5 AEB] Problem z szarpaniem na przyśpieszeniu.
panowie pytanko mam, jakie macie numery na N-kach? tylko 1.8t bym prosił [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 21:14_________________________________________________trzeba zainwestować w budzik żebym wiedział ile turbo ładuje