Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. i tak by mocno leciało? u mnie też się sączy z okolic miski że plama rano jest pod samochodem ale aż tak jak u ciebie oleju mi nie ubywa,wręcz cały czas trzyma poziom na bagnecie.
  2. odpowietrzenie jest na wezu do nagrzewnicy. jest na nim mala dziurka i na kroccu jest dziurka wystarczy zgrac i wypuscic powietrze, druga rzecz to wyjmij termostat (10min roboty) i zagotuj i wszystko bedzie jasne. nie zawsze,ja wyjąłem i niby był dobry,otwierał się i zamykał ale jak go zamontowałem to nie działał,kupiłem nowy i po problemie wymień i zobacz czy problem zniknie,dużo nowy nie kosztuje a awaria pewnie zniknie
  3. spot to .... yyyyyyyy.......
  4. A co to spot? bo juz nie pamiętam
  5. :polew:
  6. Grzechu,a nie chcesz Peugeota młodej? 2.0 HDI 136kucy 2004 rok cena do uzgodnienia
  7. 180km fabryke ma tylko AJL
  8. taa... ja w domu rozbieram i pod łóżko chowam :wallbash: jedni w całości trzymają inni od razu rozbierają żeby się później nie pier**lić w tańcu
  9. :slina: [br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 11:38_________________________________________________dzisiaj bede wiedział za ile,a zdjęć raczej nie będzie bo samochody juz rozebrane są
  10. panowie mam w c**j części do b6 i młodszych pisać jak coś!! aktualnie silnik 2004 rok od rs 4.2 przebieg bede znał jutro ale chyba 150.000 ze sprzętem
  11. Kempesos najlepszego !!!!
  12. od chinki ?? jaki numer mieszkania ? Nie wiem jaki numer zrozumiałem tylko " niutat w ciećcie na otro - śtomieńdziesiat tysioncy" Chyba o mieszkanie chodziło? czyli od chinki :polew:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 20:44_________________________________________________na paderewskiego? czy na moniuszki?
  13. od chinki ?? jaki numer mieszkania ?
  14. ten co go zjebałem ostatnio nie ,nie po lewej bardziej
  15. u mnie sąsiedzi chyba będą mieszkanie sprzedawać na piętrze
  16. z rana
  17. cos się wymyśli,pod POLO dużo miejsca jest
  18. no i oto chodzi 312tysi napisał a pewnie 500tysi było,jeszcze parę lat gazownika,trochę doktorka dolane i silnik igła Wiśnia piszesz o swoim :polew: nie o twoim,bo znajomy sprzedawał 2 latat temu ale dobrą spoinę położył żeby te 2 połowy połączyć także się nie przejmuj Wiśnia mój póki co jeździ a Twój stoi i wiecznie mu coś nie domaga a skąd wiesz? jak na razie jeździ,a stoi tylko na moje życzenie
  19. no i oto chodzi 312tysi napisał a pewnie 500tysi było,jeszcze parę lat gazownika,trochę doktorka dolane i silnik igła Wiśnia piszesz o swoim :polew: nie o twoim,bo znajomy sprzedawał 2 latat temu ale dobrą spoinę położył żeby te 2 połowy połączyć także się nie przejmuj
  20. no i oto chodzi 312tysi napisał a pewnie 500tysi było,jeszcze parę lat gazownika,trochę doktorka dolane i silnik igła [br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 14:53_________________________________________________ale bez diagnostyki tego się nie dowiemy,może zdrowa jest
  21. 312tysi na benzynke to już trochę dużo,jeszcze w gazie no ale 96 rok to nie ma co sie dziwić w sumie
  22. Kempes,ochlapałem cię?
  23. 100 LAT WERA :drunk:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.