Treść opublikowana przez WIŚNIA
-
[B5 ADP] Znikający olej, kapie albo bierze, trudne do zlokalizowania.
i tak by mocno leciało? u mnie też się sączy z okolic miski że plama rano jest pod samochodem ale aż tak jak u ciebie oleju mi nie ubywa,wręcz cały czas trzyma poziom na bagnecie.
-
[B5 AEB] Zapowietrzony układ? Termostat ? szybko sie grzeje 1.8T 150KM 1996r
odpowietrzenie jest na wezu do nagrzewnicy. jest na nim mala dziurka i na kroccu jest dziurka wystarczy zgrac i wypuscic powietrze, druga rzecz to wyjmij termostat (10min roboty) i zagotuj i wszystko bedzie jasne. nie zawsze,ja wyjąłem i niby był dobry,otwierał się i zamykał ale jak go zamontowałem to nie działał,kupiłem nowy i po problemie wymień i zobacz czy problem zniknie,dużo nowy nie kosztuje a awaria pewnie zniknie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
spot to .... yyyyyyyy.......- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A co to spot? bo juz nie pamiętam- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
all- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:polew:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Grzechu,a nie chcesz Peugeota młodej? 2.0 HDI 136kucy 2004 rok cena do uzgodnienia- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
180km fabryke ma tylko AJL- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
taa... ja w domu rozbieram i pod łóżko chowam :wallbash: jedni w całości trzymają inni od razu rozbierają żeby się później nie pier**lić w tańcu- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:slina: [br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 11:38_________________________________________________dzisiaj bede wiedział za ile,a zdjęć raczej nie będzie bo samochody juz rozebrane są- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
panowie mam w c**j części do b6 i młodszych pisać jak coś!! aktualnie silnik 2004 rok od rs 4.2 przebieg bede znał jutro ale chyba 150.000 ze sprzętem- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kempesos najlepszego !!!!- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
od chinki ?? jaki numer mieszkania ? Nie wiem jaki numer zrozumiałem tylko " niutat w ciećcie na otro - śtomieńdziesiat tysioncy" Chyba o mieszkanie chodziło? czyli od chinki :polew:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 20:44_________________________________________________na paderewskiego? czy na moniuszki?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
od chinki ?? jaki numer mieszkania ?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ten co go zjebałem ostatnio nie ,nie po lewej bardziej- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
u mnie sąsiedzi chyba będą mieszkanie sprzedawać na piętrze- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
z rana- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
cos się wymyśli,pod POLO dużo miejsca jest- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no i oto chodzi 312tysi napisał a pewnie 500tysi było,jeszcze parę lat gazownika,trochę doktorka dolane i silnik igła Wiśnia piszesz o swoim :polew: nie o twoim,bo znajomy sprzedawał 2 latat temu ale dobrą spoinę położył żeby te 2 połowy połączyć także się nie przejmuj Wiśnia mój póki co jeździ a Twój stoi i wiecznie mu coś nie domaga a skąd wiesz? jak na razie jeździ,a stoi tylko na moje życzenie- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no i oto chodzi 312tysi napisał a pewnie 500tysi było,jeszcze parę lat gazownika,trochę doktorka dolane i silnik igła Wiśnia piszesz o swoim :polew: nie o twoim,bo znajomy sprzedawał 2 latat temu ale dobrą spoinę położył żeby te 2 połowy połączyć także się nie przejmuj- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no i oto chodzi 312tysi napisał a pewnie 500tysi było,jeszcze parę lat gazownika,trochę doktorka dolane i silnik igła [br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 14:53_________________________________________________ale bez diagnostyki tego się nie dowiemy,może zdrowa jest- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
312tysi na benzynke to już trochę dużo,jeszcze w gazie no ale 96 rok to nie ma co sie dziwić w sumie- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kempes,ochlapałem cię?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
100 LAT WERA :drunk: - Meetingi Kujawsko-Pomorskie