Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 17:05_________________________________________________ byś zobaczył moje
  2. on już tak od tygodnia jeździ w kolorze czarnym?[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 09:15_________________________________________________Ale dźwięk silnika tego miecia
  3. ale urwał ciekawe ile gnał
  4. to czemu mi w ramionach jak syn płakałeś że nie masz gazu,że dużo benzyny chleje GAz to zło!! chlać chleje ale jakoś daje rade lać pb[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 17:12_________________________________________________ te alu do Grzecha by pasowały
  5. Zaraz obok mnie jest taki punkt. Nigdy się LPG nie interesowałem, ale oni wiecznie mają pełno ludzi, więc chyba o czymś to świadczy. Grzechu może ci więcej powie, byliśmy tam ostatnio. złego słowa nie powiem .... inny gazownicy sami mnie odsyłali na Czerwonego Krzyża Gaz jest tylko
  6. mi chodzi na SWAPA potrzebuje i dlatego pytam co i jak;] a jeszcze jedno mam silnik tylko ze siedzi w a6 c5 1.8 T aeb podejdzie z all osprztem i innymi pierdulami do a4? jak myslicie niech ktos sie wypowie co czai mniej wiecj temat napisz do Nosb-a on ma praktyke w takich zabawach
  7. bierz AJL w Q :evil:
  8. czyżby BMW 7...
  9. raczej nie,nie chce mi się
  10. a po co wam zimą osłona pod silnik?
  11. WIŚNIA odpowiedział(a) na gostekxxx temat w 1.6
    lepiej chyba kupić samochód z większym silnikiem niż robić przekładkę
  12. czarna wołga latała po Świeciu a telefon jak to telefon jak trzebny to się rozładowuje
  13. WIŚNIA odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Kujawsko-pomorskie
  14. to zaproszenie? a ty jeszcze tu
  15. a z 1.8 TT?
  16. komentarze są najlepsze
  17. WIŚNIA odpowiedział(a) na gostekxxx temat w 1.6
    a padło ci coś?
  18. http://www.wiocha.pl/135967,KOT :polew:
  19. czyli z wyjazdu nici ;(
  20. mamy,ale tu jest weselej [br]Dopisany: 04 Wrzesień 2011, 10:30_________________________________________________Grześ,co masz na swoją obrone?
  21. nic nic ja nie pije
  22. a masz 18 lat toć do jednego przedszkola chodzimy,nie pamiętasz? nie pij już Wisnia kooorwa :polew: :polew: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.