Treść opublikowana przez WIŚNIA
-
[ALL] Płukanie silnika
nie,wyraźnie klepie od strony łańcucha,tak jak by sie jakiś kanał w napinaczu przytkał i nie napinał tak jak powinien a co do michy to już miałem w planach żeby zdjąć i smoka wyczyścić filtr przy każdej wymianie oleju się wymienia raz w życiu mi się zapaliła pół roku temu,później spokój był
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a co grzebiesz i gdzie?? jak na razie nic,ale na dniach będzie operacja muszę silnik wypłukać albo rozebrać i umyć od środka
-
[ALL] Płukanie silnika
używał ktoś płukanki do silnika przy takim nagarze lub podobnym jak kolo z tego linka ma http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=65273&st=0 opłaca się w ogóle taka operacja czy od razu pruć silnik i myc
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
musiałbym wypić ze 9 browarów żeby to ogarnąć nauczę cię
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
teraz tak mówisz,a jak miałes żabe to ta prędkość była dla ciebie nieosiągalna [br]Dopisany: 02 Październik 2011, 19:15_________________________________________________przyjedź lepiej mi pomóc silnik rozłożyć w mojej suce
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
jak zdejmę pokrywę zaworów to się okaże,bo łańcuch klepie już niemożliwie aż się boje jeździć
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jep, tankowalem bo lecialem do Gdanska.. w drodze powrotnej peklo 250.. z gorki jak wroce z Grudziadza to spoko, w razie czego moge prosic kogos o smsa czy bedzie spontan i jesli tak to o ktorej? 230km/h trasa Bydgoszcz- Brzoza tudej
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
motul-8100-x-clean-5w30 to olej w sam raz do 1.8T Tylko nie kupuje na allegro chyba że jakieś pewne źródło w życiu możemy być pewni tylko śmierci i podatków kolo z tego linku wydaje się byc poważnym człowiekiem i po komentarzach widzę że chyba można mu "zaufać"[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 20:46_________________________________________________znacie może jakieś dobre preparaty do płukania silnika z pozostałości oleju,nagaru itp.?[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 20:47_________________________________________________http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=65273&st=0 k**wa u mnie chyba bedzie to samo :wallbash:
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
http://allegro.pl/motul-8100-x-clean-5w30-vw-bmw-mb-audi-seat-5l-i1846721562.html Panowie lał ktos ten olej do swojego auta ?
-
Wymiana łańcuszka rozrządu i napinacza w Audi A4 B5 1.8 oraz 1.8T
toć już ktoś tu pisał na ten temat,że założył zwykły i nie widział różnicy [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 22:22_________________________________________________i to na 1-szej stronie
-
Jaka wódka na wesele ?
starogardzką a tak na serio to Sobieski jest
-
Imię dla kota :D
mój jest rudy i się zwie FOX a miał być Jinx
-
Dzień Chłopaka :)
:notworthy: :notworthy:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
czy ktoś jedzie?? chcesz się tą kozą ścigać komu bryke ostatnio pożyczasz bo co widzę to kto inny jeździ
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
2.7bi-tdi ładna świnia ,jak w biel pójdzie to jej zimą nie znajdziesz
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 16:53_________________________________________________http://www.eventim.pl/pl/bilety/stc-walka-miast-gala-mma-bydgoszcz-torun-bydgoszcz-hala-luczniczka-102387/event.html :naughty:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
kup to się dowiesz [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 23:32_________________________________________________tylko tym razem normalny silnik a nie od wózka widłowego
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No tak, bo w Bydgoszczy macie lepsze. :polew: no to ci powiem że troszq lepsze no nie takie jak w niemcowni ale niebo lepsze jak u was
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ogólnie pozdrowienia z Gdańska- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
k**wa jakie drogi macie w Gdańsku dobrze że młodej Peugeotem się wybrałem bo wahacze w Audi by c**j strzelił- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
odzywa sie ten co nie ściemnia- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://www.mmbydgoszcz.pl/photo/1149771/STS+Tuning+Show+2011+w+Bydgoszczy+%5Bfoto%5D#photoBrowsing Grześ nie chcesz na zamiane?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
byś zobaczył moje wstyd a te rysy na twojej to postrzałowe rysy postrzelony to jesteś od urodzenia [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 17:17_________________________________________________Dobis ustrzelony na Jana Pawła w CSW- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
byś zobaczył moje wstyd a te rysy na twojej - Meetingi Kujawsko-Pomorskie