Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. :sick3: Wiśnia auto już masz zrobione? :gwizdanie: zależy co masz na myśli? :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 17:43_________________________________________________właśnie się zbieram żeby N75 iść wyciągnąć i rozebrać
  2. :sick3:
  3. ah ah ale piekne B6
  4. Widzę że parę osób ponosi na forum proponuje koszulki "PROSTO" a nie a4 klub Polska [br]Dopisany: 17 Maj 2011, 17:10_________________________________________________ w sumie
  5. jak na razie nie mam czasu na dłubanie ale od jutra postaram się wziąć za brykę bo mnie już to szarpanie wk***ia
  6. czyli to co napisałem jest prawdą tylko po prostu napisałem to prostszym językiem
  7. z deszczu pod rynne [br]Dopisany: 12 Maj 2011, 21:46_________________________________________________ wogóle dramat z frekwencją zobaczymy do końca maja jak to będzie jak będzie dużej ilości osób to zintegrujemy się w mniejszym gronie zlot to zlot z tego co wiem to jarko nie ma zbytnio czasu na uzupełnianie listy,i jest też sporo osób które jeszcze nie wpłaciły zaliczki [br]Dopisany: 12 Maj 2011, 21:47_________________________________________________ też się deklarowałeś że pojedziesz tyle że teraz mam do pracy z 5 km a nie 53 km ja nie mam czym się zaprezentować,listwy z drzwi odchodzą,błotnik walnięty,N-ka przerywa nie mam czasu żeby to ogarnąć bo nie dość że w pracy od rana do wieczora to jeszcze mam remont [br]Dopisany: 13 Maj 2011, 21:07_________________________________________________ale podejrzewam że od przyszłego tygodnia [br]Dopisany: 13 Maj 2011, 21:09_________________________________________________i może w końcu kat pójdzie precz
  8. ja teraz mam możliwość odrestaurować lakier na furce,i naprawić błotnik ale nie mam nawet czasu żeby ją rozebrać tyle zajęć w nowej pracy,od rana do wieczora w tyrce
  9. 3 fury,ładnie się zaprezentujemy
  10. jakieś podciśnienie od N75 idzie,bo widzę podobnie jest jak u mnie [br]Dopisany: 12 Maj 2011, 21:16_________________________________________________turbina ci normalnie się załącza?
  11. do CSW gnałem od staruszków z CB A3 jechałeś? [br]Dopisany: 08 Maj 2011, 23:12_________________________________________________ taka ładna ile za alu i blendę ? [br]Dopisany: 08 Maj 2011, 23:14_________________________________________________i ile za listwę dolną i środkową drzwi prawych tylnych ?[br]Dopisany: 08 Maj 2011, 23:17_________________________________________________bo lewy przedni błotnik ma trochę gorszy niż moja :polew:
  12. Jedną możesz mi wysłać za parę groszy
  13. w opisie będzie, stan techniczny: " igła " :polew:
  14. To gdzie ten spot w końcu? bo 1 maj już chyba był :gwizdanie:
  15. ile dałeś za N75? u mnie jak się zacznie dusić to w ogóle nie chce iść tylko szarpie jak diabli,muszę łagodnie dodawać gazu,coś jak by nie podawał paliwa,hamuje silnikiem podczas szarpania,i strzela w tłumik delikatnie.
  16. 6 w lotka Rafi i wszystkiego naj :drunk:
  17. zmieniaj na 1.8t szatan jak dla mnie, tylko kup w Q bo mi tego brakuje ;(
  18. Bo on ma takiego podrasowanego potworka
  19. zapytaj Cantony
  20. mało powiedziane
  21. http://www.cda.pl/video/597783/Idiotyczny-skok-do-wody-glowa-w-beton :shocked:
  22. co to za wynalazek? ktoś sobie chyba jaja robi
  23. [br]Dopisany: 05 Maj 2011, 19:06_________________________________________________ a tak będzie wyglądał Kempes na moim pępkowym
  24. Policja powinna napier... takich pałami po głowach jak za komuny.. a nie strzelać z gumowych kulek... wczoraj wracałem z Bydgoszczy własnie w tym czasie co akurat kończył sie mecz, to na drodze do Torunia co 5 kilometrów stał patrol policji, a w Toruniu zrobili blokadę i zatrzymywali każdy autokar [br]Dopisany: 04 Maj 2011, 14:22_________________________________________________ tak dokładnie tego szukałem.. ma ktoś konto na ebay'u? trasa włocławek - torun - 8 patroli po 4-5 ludkow...... 19" w b5 to chyba troche za duzo..... się popieści to się zmieści jak coś to moją zawieche Wiśni sprzedam to podejdzie spoko jeszcze miejsca zostanie :polew: nie chce koziego zawiasu [br]Dopisany: 05 Maj 2011, 17:18_________________________________________________dziewczyny,ale tych felg wcale dla siebie nie chciałem brać po prostu dałem tu bo ciekawa oferta jest mam ważniejsze części do wymiany niż kupować sobie takie fele

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.