Treść opublikowana przez WIŚNIA
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:sick3: Wiśnia auto już masz zrobione? :gwizdanie: zależy co masz na myśli? :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 17:43_________________________________________________właśnie się zbieram żeby N75 iść wyciągnąć i rozebrać
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:sick3:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ah ah ale piekne B6
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Widzę że parę osób ponosi na forum proponuje koszulki "PROSTO" a nie a4 klub Polska [br]Dopisany: 17 Maj 2011, 17:10_________________________________________________ w sumie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- [B5 AEB] Problem z szarpaniem na przyśpieszeniu.
jak na razie nie mam czasu na dłubanie ale od jutra postaram się wziąć za brykę bo mnie już to szarpanie wk***ia- [B6 AMB] Pęknięty przewód- do czego służy (foto)
czyli to co napisałem jest prawdą tylko po prostu napisałem to prostszym językiem- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
z deszczu pod rynne [br]Dopisany: 12 Maj 2011, 21:46_________________________________________________ wogóle dramat z frekwencją zobaczymy do końca maja jak to będzie jak będzie dużej ilości osób to zintegrujemy się w mniejszym gronie zlot to zlot z tego co wiem to jarko nie ma zbytnio czasu na uzupełnianie listy,i jest też sporo osób które jeszcze nie wpłaciły zaliczki [br]Dopisany: 12 Maj 2011, 21:47_________________________________________________ też się deklarowałeś że pojedziesz tyle że teraz mam do pracy z 5 km a nie 53 km ja nie mam czym się zaprezentować,listwy z drzwi odchodzą,błotnik walnięty,N-ka przerywa nie mam czasu żeby to ogarnąć bo nie dość że w pracy od rana do wieczora to jeszcze mam remont [br]Dopisany: 13 Maj 2011, 21:07_________________________________________________ale podejrzewam że od przyszłego tygodnia [br]Dopisany: 13 Maj 2011, 21:09_________________________________________________i może w końcu kat pójdzie precz- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja teraz mam możliwość odrestaurować lakier na furce,i naprawić błotnik ale nie mam nawet czasu żeby ją rozebrać tyle zajęć w nowej pracy,od rana do wieczora w tyrce- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
3 fury,ładnie się zaprezentujemy- [B6 AMB] Pęknięty przewód- do czego służy (foto)
jakieś podciśnienie od N75 idzie,bo widzę podobnie jest jak u mnie [br]Dopisany: 12 Maj 2011, 21:16_________________________________________________turbina ci normalnie się załącza?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
do CSW gnałem od staruszków z CB A3 jechałeś? [br]Dopisany: 08 Maj 2011, 23:12_________________________________________________ taka ładna ile za alu i blendę ? [br]Dopisany: 08 Maj 2011, 23:14_________________________________________________i ile za listwę dolną i środkową drzwi prawych tylnych ?[br]Dopisany: 08 Maj 2011, 23:17_________________________________________________bo lewy przedni błotnik ma trochę gorszy niż moja :polew:- [B5 AEB] Problem z szarpaniem na przyśpieszeniu.
Jedną możesz mi wysłać za parę groszy- [B5 APT] NIE KRĘCI ROZRZĄDEM
w opisie będzie, stan techniczny: " igła " :polew:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
To gdzie ten spot w końcu? bo 1 maj już chyba był :gwizdanie:- [B5 AEB] Problem z szarpaniem na przyśpieszeniu.
ile dałeś za N75? u mnie jak się zacznie dusić to w ogóle nie chce iść tylko szarpie jak diabli,muszę łagodnie dodawać gazu,coś jak by nie podawał paliwa,hamuje silnikiem podczas szarpania,i strzela w tłumik delikatnie.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
6 w lotka Rafi i wszystkiego naj :drunk:- [B5 ADP] Czerwona bestia Kujawsko-Pomorskie by remas
zmieniaj na 1.8t szatan jak dla mnie, tylko kup w Q bo mi tego brakuje ;(- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Bo on ma takiego podrasowanego potworka- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
zapytaj Cantony- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mało powiedziane- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://www.cda.pl/video/597783/Idiotyczny-skok-do-wody-glowa-w-beton :shocked:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
co to za wynalazek? ktoś sobie chyba jaja robi- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 19:06_________________________________________________ a tak będzie wyglądał Kempes na moim pępkowym- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Policja powinna napier... takich pałami po głowach jak za komuny.. a nie strzelać z gumowych kulek... wczoraj wracałem z Bydgoszczy własnie w tym czasie co akurat kończył sie mecz, to na drodze do Torunia co 5 kilometrów stał patrol policji, a w Toruniu zrobili blokadę i zatrzymywali każdy autokar [br]Dopisany: 04 Maj 2011, 14:22_________________________________________________ tak dokładnie tego szukałem.. ma ktoś konto na ebay'u? trasa włocławek - torun - 8 patroli po 4-5 ludkow...... 19" w b5 to chyba troche za duzo..... się popieści to się zmieści jak coś to moją zawieche Wiśni sprzedam to podejdzie spoko jeszcze miejsca zostanie :polew: nie chce koziego zawiasu [br]Dopisany: 05 Maj 2011, 17:18_________________________________________________dziewczyny,ale tych felg wcale dla siebie nie chciałem brać po prostu dałem tu bo ciekawa oferta jest mam ważniejsze części do wymiany niż kupować sobie takie fele - [B5 AEB] Problem z szarpaniem na przyśpieszeniu.