Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. Git furka a to drewno też takie mam i mi sie podoba
  2. na razie jedziemy dorobić grot żeby wgl. go otworzyć później kodowanie kluczyka.
  3. [br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 11:03_________________________________________________Panowie,moja żonka zgubiła kluczyk od peugeota 307,zapasowego nie ma jak najszybciej dorobić ?[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 11:05_________________________________________________a wiem że ma immo czy tylko salon nam pozostaje czy ktoś już miał taki przypadek?
  4. http://moto.allegro.pl/audi-a8-4-0-tdi-quattro-bose-mmi-mega-full-2004r-i1354166043.html[br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 23:13_________________________________________________Kozacka
  5. Jak dojdą to zmienie
  6. dziękować,dziękować
  7. Do mnie dzisiaj dzwonili czy mógł bym w poniedziałek przyjść,a z tonu głosu szefa wyglądało to tak
  8. Paulino,a widziałaś kiedyś żeby prezesowi premie zabrali?
  9. no a jak dzięki władzy naszych lekarzy mam 5 dni wolnych ja już lece 2 tydzień tylko cii...
  10. Ja jutro mam impreze, więc będzie jak sie nie przeciągnie do niedzieli to może wpadne.
  11. Bo ja mam neta zamulacza i zanim wczyta coś z tych foto to sie z 3 razy zwiesi
  12. tyle zdjęć nawalone na jednej stronie że mi wczytywać nie chce [br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 21:22_________________________________________________nie da się zdjęć z kolejnych spotów na osobnych stronach wklejać? :gwizdanie:
  13. mogli jabuszka ze sobą wziąć i na ruszt
  14. rosół biega po ulicy
  15. ta,przy padający śniegu z prądem w ręku a wcześniej to lenistwo było :gwizdanie: nie chciało sie w garażu to trzeba pod chmurką
  16. jeszcze na klapie z tyłu.....bo na grillu już nie suszareczka i jedziemy panie
  17. Wiedziałem
  18. gdzie to :?: bo mapa Google nie może znaleźć?? może się wybiore (na 85%) będziesz tyrał żabkę
  19. Robiłem kiedyś w salonie alfy,fiata i lanci na Łęczyckiej jak jeszcze była ta duża hala zamiast lidla więc wiem jakie to złomy
  20. jeszcze nie wyjechali na drogi a juz wyśmiani
  21. http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101215/REGION/427896307[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 10:42_________________________________________________Będzie przed czym uciekać
  22. Witojcie!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.