Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. [br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 19:26_________________________________________________Nie ma to jak 4 dni wolnego
  2. ja jak już to daje na parking strzeżony koło opery przynajmniej nie zarysują itp jak to w tłumie Ja tam mam wtyki,i sie nie boje o furmanke
  3. [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 17:04_________________________________________________Pogoda tylko spać iść
  4. Jak spadnie śnieg to będzie zasypana i jej nie zobaczysz
  5. niestety, strasznie poniżające to jest ....też tymi padlinami do roboty jeżdze ale jest pare "+" wyspać sie można po drodze i nagrzane jak sie wsiada
  6. z wrażenia [br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 23:29_________________________________________________jutro moja niunia będzie operowana,a ja do tyry autobusami ;(
  7. Potrzebowała mnie na gwałt
  8. Jechałem do dziewczyny
  9. [quote name=wera ] ty to jestes zamarzniety niedzwiadek [br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 22:39_________________________________________________ dobrze podkreslone czasem wcale nie,poprostu byłem umówiony
  10. :gwizdanie:niedźwiadki
  11. jak nadmiar oleju ściągne jutro to może podjade....bo za dużo wlałem i ciężko i głośno silnik chodzi upij troche[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 02:27_________________________________________________a mówiłem jak była połowa nie dolewaj :bicz3:
  12. ten ryk silnika [br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 21:25_________________________________________________Nie ukrywam że zamiast audi miało być BMW :gwizdanie: no ale stało sie jak stało i mam niunie ale napęd na tył [br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 21:26_________________________________________________[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 21:49_________________________________________________Warszawa nocą a to widzieli? [br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 21:50_________________________________________________i resztę filmików,jakie fury
  13. http://images43.fotosik.pl/362/94f675b8f966127bm.jpg prawie jak SUBARU
  14. [br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 19:09_________________________________________________jeśli masz na myśli alarm + pilot to polece Ci znajomego yyyy + domykanie szyb z pilota
  15. już nie długo
  16. iiiii? nie zapomnij przy skladaniu ustawic dobrze ramki, bo moga Ci sie swierszcze zalegnac w samochodzie... Panie, na stare ślady śrubek przykręciłem i jest [br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 17:15_________________________________________________i zamek naprawiony od pasażera w końcu moge kluczykiem normalnie otwierać,i odkryłem jeszcze że mam podgrzewane lusterka
  17. Ja własnie wypatroszyłem doszczętnie drzwi pasażera w sumie 4 śrubki odłączyć elektryke i po kłopocie ale do sedna,jak sie wykręci te 4 śruby to wychodzi górna ramka z szybą i drzwi wyglądają jak w subaru
  18. WIŚNIA odpowiedział(a) na igore36 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Git maszyna
  19. Kto śpi ten śpi
  20. może jedynie sie urwać a to by nie było miłe bo w odwrotną stronę do kierunku jazy i moge latać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.