Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. Grzegorz zostaw już tą konsole
  2. [br]Dopisany: 28 Październik 2010, 15:40_________________________________________________Wszyscy tak narzekają że trudno teraz prawko zadać itd.są też tego plusy nie ma kolejek w Wydziale komunikacji odebranie twardego dowodu zajęło mi 3minuty z zegarkiem w ręku [br]Dopisany: 28 Październik 2010, 15:44_________________________________________________co wy,śpicie? :gwizdanie:
  3. [br]Dopisany: 27 Październik 2010, 15:30_________________________________________________Jaka kosa na dworzu az sie wychodzić z chaty nie chce
  4. Panowie jak zdejmę tłumik,zaraz za katem to bardzo głośno będzie moja niunia wyć? musze plecionkę wymienić [br]Dopisany: 26 Październik 2010, 21:55_________________________________________________Może ktoś już miał taki przypadek
  5. mi też puściła plecionka,ale mam o tyle dobrze że mi w pracy pospawają,jeździł ktoś bez tej rury? bo z tego co pamiętam za katem jest łączenie na 3 śruby rura idzie gdzieś na środek i łączy sie z końcowym,a musiał bym ja wymontować i pojechać do pracy głośno by ryczała?
  6. [br]Dopisany: 26 Październik 2010, 15:02_________________________________________________moda na sukces ma 5194 odcinki
  7. Ja sie o to nie martwie... bo nie mam radia
  8. Dzisiaj troche powariowałem, na 2 biegu przy 5000 obr/min do 100km dobiłem ma kopyto
  9. ściągacz do sprężyn załatwiłeś młodzieniaszku :?: jutro jade zobaczyć do castoramy bo w weekend głowy do tego nie miałem [br]Dopisany: 24 Październik 2010, 21:10_________________________________________________A musze nad tym pomyśleć bo sam będe wymieniał amory.
  10. kiedy to było :gwizdanie: starość nie radość
  11. Nygus:x [br]Dopisany: 24 Październik 2010, 20:50_________________________________________________Ja miałem rozrząd wymieniać w ten weekend,ale sie pochlało w sobote i nici z naprawy
  12. Oglądają kabarety na tvp2
  13. ok,ja z niczego nie rezygnuje [br]Dopisany: 24 Październik 2010, 18:19_________________________________________________Ja w sobote % a dzisiaj chory [br]Dopisany: 24 Październik 2010, 18:31_________________________________________________Ale tu stypa :gwizdanie:
  14. A no jechał
  15. Widziałem,ładna fazka była masakra...
  16. [br]Dopisany: 23 Październik 2010, 14:56_________________________________________________ ja tu o 4 rano pisałem
  17. trzeźwiejmy
  18. A ja na 14 dopiero
  19. panowie,jeszcze tylko 8h pracy i weekend
  20. MARSZAŁKIEM [br]Dopisany: 21 Październik 2010, 23:13_________________________________________________-makaveli- dobre co?
  21. jestem nowincjuszem pnę sie po szczeblach kariery na forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.