Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. Po to są stacje diagnostyczne a co później to już nawet przy salonowych samochodach nikt nie wie.
  2. DO [br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 10:43_________________________________________________To że anglik to nie musi znaczyć żę jakaś ujowa jest,no ale z ceną przesadził no chyba że tak jak pisze jest przerobiona.
  3. jaką misję? pochwal sie [br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 23:51_________________________________________________Ja planuje urlop w piątek więc [br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 23:54_________________________________________________tylko czy reszta będzie tyż miała czas
  4. no ale w nocy chyba wszyscy mają czas jakieś nocne wyścigi na 1/4 [br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 23:46_________________________________________________ no to rzeczywiście lipa
  5. wiem,sam mam 2 zmiany
  6. najlepiej umówić sie z 2 godziny przed spontanem i uj,bo jak za dużo czasu jest to później sie ludki wykruszają.
  7. Ale tu stypa :gwizdanie:
  8. Ja tez na 14 do tyry.
  9. wszystko przekłada się na pieniądze jeśli miałbym robić 2 zmiany+wolny weekend kosztem mniejszej kasy to wole zapieprzać w kablu w 4-brygadówce [br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 15:59_________________________________________________Wiśnia bierz http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=167450.0 ci powiem może sie skusze,ale jeszcze musze sie nad tym zastanowić bo czarne za mną chodzą
  10. Nie ma to jak 2 zmiany :gwizdanie: weekend wolny
  11. hellooo all
  12. Mam takie same fotele tylko welurek,obije skórką i będą takie same ogólnie ładna paróweczka
  13. od dzisiaj ja już wczesniej widziałem [br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 19:34_________________________________________________W Toronto chociaż sie w tygodniu spotykają :gwizdanie:
  14. straszne PS Topora fura do wzięcia http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=167639.0 Już długo stoi na opyl :gwizdanie:
  15. Na każdego przyjdzie czas.
  16. I co,pojechał kto na spota?
  17. dawno na stypie nie byliście [br]Dopisany: 31 Październik 2010, 00:41_________________________________________________ na stypie
  18. ja ci dam trupem :bicz3: miał tylko 550km
  19. Jakie BMW 7 V12 widziałem na śniadeckich :slina: :slina: chciałem sie z nim ścigać,ale powiedział że nie ma szans
  20. Gdyby tylko tak nie wiało na molo...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.