Treść opublikowana przez WIŚNIA
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ej klekot w Q tego jeszcze nie było
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
W sumie w zime to jeszcze mniej,bo połowę km zrobie w miejscu jak będe ruszał [br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 12:19_________________________________________________BubaAKP możliwe że cie na leśnym widziałem? Tzn. czarną cygarete?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
zalałem za 60 zł. i mi komp pokazuje że 90km moge zrobić chyba kupie sobie klekota
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Damy rade teraz bede miał 1-sze zmiany to od 15 bede wolny.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nie pękaj,do końca roku jeszcze daleko.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to o której wystawiamy Dziś nie da rady,bo w weekend chyba mnie nie będzie w Bydgoszczy.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ale zawsze można wystawić
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 10:36_________________________________________________ kto tą puszke po piwie tam wstawił Ojciec bo mu już zamarzał.[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 10:40_________________________________________________a ja dzisiaj wolne 3 dniowy weekend
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Teraz jeszcze punto stoi więc trochę ciasno sie zrobiło
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No jak dziadek garażu nie udostepni to ni uja widze z modami
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Łoooo obudził sie z snu zimowego sprzęt podłączony?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no to bydziem ciąć [br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 23:07_________________________________________________Albo samochód zmieniać
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Skąd wiesz? tunel jest dosyć spory z tego co widziałem.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja w przyszłym roku chciał bym sobie wrzucić most do tyłu dołączył bym do grona
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja dziś też 2h wachlowałem łopatą, w drodze do pracy 2 razy bokiem leciałem jak wracałem na samej górze na stromej też drifcik
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w piątek jak robisz?? W weekend chyba ni dam rady,ale jeszcze nic nie wiadomo. Od dzisiaj mam 2 zmiany tak mnie w konia zrobili. to wtedy jak w łikend Ci pasi to się wbijam do garażu [br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 23:25_________________________________________________Płyn do sprysków mi zamarzł- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w piątek jak robisz?? Od dzisiaj mam 2 zmiany tak mnie w konia zrobili.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ArturB6 widziany na rondzie Grunwaldzkim [br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 22:48_________________________________________________Moja niunia już śmiga Gregory jak chcesz to wbijaj do garażu.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jak bym dzisiaj złożył moją to by było,ale nie chce na "pałe" ją skręcać specjalnie klucz dynamometryczny wziąłem z pracy.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Panowie,wie ktoś z jaką siłą dokręcić śrubę na wale korbowym i wałku rozrządu? bo wymieniałem wszystkie uszczelniacze i chce dzisiaj złożyć niunie. Kpl. rozrząd wymieniony pompa wody tyż :> tylko teraz podokręcać.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- [B5 AJL] Z jaką siłą dokręcić wał
witam mam pytanko wymieniałem uszczelniacze na wałku rozrządu,wale korbowym itd. razem z wymianą rozrządu i pompy wody w mojej B5 1.8T AJL i może toś wie z jaką siłą dokręcić śrubę na wale,wałku rozrządu i napinaczu.Pozdrawiam- [B5 AHL] Wymiana kompletu rozrządu - po co ?
Dobra panowie,jak jesteście tacy obiegani w temacie to z jaką siłą dokręcać śruby od koła pasowego wału itd. bo pod każdym kółkiem wymieniałem uszczelniacze.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
l [br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 13:12_________________________________________________tą fotkę to tak na szybko wkleiłem myślałem że będzie normalny format nawet nie sprawdzałem [br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 13:14_________________________________________________a jak was tak ciekawi ta fota to zapraszam do garażu - Meetingi Kujawsko-Pomorskie