Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. Ej klekot w Q tego jeszcze nie było
  2. W sumie w zime to jeszcze mniej,bo połowę km zrobie w miejscu jak będe ruszał [br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 12:19_________________________________________________BubaAKP możliwe że cie na leśnym widziałem? Tzn. czarną cygarete?
  3. zalałem za 60 zł. i mi komp pokazuje że 90km moge zrobić chyba kupie sobie klekota
  4. Damy rade teraz bede miał 1-sze zmiany to od 15 bede wolny.
  5. nie pękaj,do końca roku jeszcze daleko.
  6. to o której wystawiamy Dziś nie da rady,bo w weekend chyba mnie nie będzie w Bydgoszczy.
  7. Ale zawsze można wystawić
  8. [br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 10:36_________________________________________________ kto tą puszke po piwie tam wstawił Ojciec bo mu już zamarzał.[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 10:40_________________________________________________a ja dzisiaj wolne 3 dniowy weekend
  9. Teraz jeszcze punto stoi więc trochę ciasno sie zrobiło
  10. No jak dziadek garażu nie udostepni to ni uja widze z modami
  11. Łoooo obudził sie z snu zimowego sprzęt podłączony?
  12. no to bydziem ciąć [br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 23:07_________________________________________________Albo samochód zmieniać
  13. Skąd wiesz? tunel jest dosyć spory z tego co widziałem.
  14. Ja w przyszłym roku chciał bym sobie wrzucić most do tyłu dołączył bym do grona
  15. ja dziś też 2h wachlowałem łopatą, w drodze do pracy 2 razy bokiem leciałem jak wracałem na samej górze na stromej też drifcik
  16. w piątek jak robisz?? W weekend chyba ni dam rady,ale jeszcze nic nie wiadomo. Od dzisiaj mam 2 zmiany tak mnie w konia zrobili. to wtedy jak w łikend Ci pasi to się wbijam do garażu [br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 23:25_________________________________________________Płyn do sprysków mi zamarzł
  17. w piątek jak robisz?? Od dzisiaj mam 2 zmiany tak mnie w konia zrobili.
  18. ArturB6 widziany na rondzie Grunwaldzkim [br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 22:48_________________________________________________Moja niunia już śmiga Gregory jak chcesz to wbijaj do garażu.
  19. Jak bym dzisiaj złożył moją to by było,ale nie chce na "pałe" ją skręcać specjalnie klucz dynamometryczny wziąłem z pracy.
  20. Panowie,wie ktoś z jaką siłą dokręcić śrubę na wale korbowym i wałku rozrządu? bo wymieniałem wszystkie uszczelniacze i chce dzisiaj złożyć niunie. Kpl. rozrząd wymieniony pompa wody tyż :> tylko teraz podokręcać.
  21. witam mam pytanko wymieniałem uszczelniacze na wałku rozrządu,wale korbowym itd. razem z wymianą rozrządu i pompy wody w mojej B5 1.8T AJL i może toś wie z jaką siłą dokręcić śrubę na wale,wałku rozrządu i napinaczu.Pozdrawiam
  22. Dobra panowie,jak jesteście tacy obiegani w temacie to z jaką siłą dokręcać śruby od koła pasowego wału itd. bo pod każdym kółkiem wymieniałem uszczelniacze.
  23. l [br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 13:12_________________________________________________tą fotkę to tak na szybko wkleiłem myślałem że będzie normalny format nawet nie sprawdzałem [br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 13:14_________________________________________________a jak was tak ciekawi ta fota to zapraszam do garażu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.