-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a ty gdzie? A ja tu TOTON — Witamy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
P.S. Jakby ktoś chciał pewny węgiel na zimię to zapraszam do mnie, na dole w czerwonej ramce kliknąć Skład Rudna Wielka: Sprzedaż detaliczna - Panmar Węgiel - Dystrybucja Opału, Sprzedaż węgla Lucek widzę że u konkurencji robisz
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Cześć. Ma ktoś namiar telefoniczny do kolegi szogun0? Pisze do niego na PW a on milczy.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nie przez forum. Znalazłem go przez otomoto.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
B6 już nie mam. Zmieniłem na Sharana bo mi rodzina rośnie ale po porady uderzam dalej tutaj bo forum Sharana w naszym regionie kuleje.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Miał ktoś doczynienia z firmą RS SERVICE na Warszawskiej? Warto oddać im auto na virusa?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witajcie. Czy naprawia ktoś w naszym regionie RNS-a jak na foto poniżej? Sprzęt całkiem sprawny oprócz przycisku NAVI (w kółku). Jakieś mechaniczne uszkodzenie ponieważ po naciśnięciu nie ma tego charakterystycznego "klik" Ma może ktoś mapę PL do niego?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie wybaczcie że tutaj pisze ale nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Mianowicie w drugim aucie Sharanie z 2005r posiadam czujniki parkowania i z przodu i z tyłu. Te z przodu działają jak należy ale tylne nie odzywają się wcale. Dźwięk załączania jest prawidłowy (zarówno guzikiem jak i przy wrzucaniu wstecznego), vag nie pokazuje żadnego błędu, odległości prawidłowe na każdym czujniku (255), głośność też w porządku a one nadal milczą. Sprawdzałem nawet głośniczki zamieniając je miejscami i tu też jest wszystko w porządku. Już nie wiem gdzie szukać. Miał ktoś podobny problem w audi??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie potrzebuje dorobić kluczyk (scyzoryk) do auta. Kogo polecacie i na jakie koszty trzeba się nastawić?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie poszukuję Sharana najlepiej w Highline z lat 06-08 w TDI oczywiście 1,9 . Nie wie ktoś o takowym do sprzedaży?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
I ja też
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Na trasie RZESZOW-ŁANCUT stoją NON STOP Jak zawsze koło młyna z boczku oraz w KRASNEM koło stacji . Rzeszów - Ropczyce też dzień w dzień obstawione. Jak nie te nowe inspekcji to latają stare: Vectra i Vito
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jest jeszcze u nas oznakowany żółty PEUGEOT PARTNER WE 214EC
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie dziś w mojej B6 1,9TDi AWX na wolnych obrotach najpierw zastukało, potem zapukało, następnie ucichło i chodzi normalnie. Natomiast na osłonie pod silnikiem znalazłem coś takiego. <br /><br /> <br /><br /> Wie może ktoś co to i skąd to pochodzi? Bo narazie nie miałem ani czasu ani ochoty szukać tego w taki mróz w garażu:kwasny:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nie ma niebieskiego vito, które lata w Rzeszowie i okolicach. Granatowe VITO to już stary nabytek. Tu piszą o świerzakach.
bazam
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta