Treść opublikowana przez bazam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a ty gdzie? A ja tu TOTON — Witamy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
P.S. Jakby ktoś chciał pewny węgiel na zimię to zapraszam do mnie, na dole w czerwonej ramce kliknąć Skład Rudna Wielka: Sprzedaż detaliczna - Panmar Węgiel - Dystrybucja Opału, Sprzedaż węgla Lucek widzę że u konkurencji robisz
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Cześć. Ma ktoś namiar telefoniczny do kolegi szogun0? Pisze do niego na PW a on milczy.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nie przez forum. Znalazłem go przez otomoto.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
B6 już nie mam. Zmieniłem na Sharana bo mi rodzina rośnie ale po porady uderzam dalej tutaj bo forum Sharana w naszym regionie kuleje.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Miał ktoś doczynienia z firmą RS SERVICE na Warszawskiej? Warto oddać im auto na virusa?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witajcie. Czy naprawia ktoś w naszym regionie RNS-a jak na foto poniżej? Sprzęt całkiem sprawny oprócz przycisku NAVI (w kółku). Jakieś mechaniczne uszkodzenie ponieważ po naciśnięciu nie ma tego charakterystycznego "klik" Ma może ktoś mapę PL do niego?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie wybaczcie że tutaj pisze ale nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Mianowicie w drugim aucie Sharanie z 2005r posiadam czujniki parkowania i z przodu i z tyłu. Te z przodu działają jak należy ale tylne nie odzywają się wcale. Dźwięk załączania jest prawidłowy (zarówno guzikiem jak i przy wrzucaniu wstecznego), vag nie pokazuje żadnego błędu, odległości prawidłowe na każdym czujniku (255), głośność też w porządku a one nadal milczą. Sprawdzałem nawet głośniczki zamieniając je miejscami i tu też jest wszystko w porządku. Już nie wiem gdzie szukać. Miał ktoś podobny problem w audi??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie potrzebuje dorobić kluczyk (scyzoryk) do auta. Kogo polecacie i na jakie koszty trzeba się nastawić?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie poszukuję Sharana najlepiej w Highline z lat 06-08 w TDI oczywiście 1,9 . Nie wie ktoś o takowym do sprzedaży?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
I ja też
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Na trasie RZESZOW-ŁANCUT stoją NON STOP Jak zawsze koło młyna z boczku oraz w KRASNEM koło stacji . Rzeszów - Ropczyce też dzień w dzień obstawione. Jak nie te nowe inspekcji to latają stare: Vectra i Vito
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jest jeszcze u nas oznakowany żółty PEUGEOT PARTNER WE 214EC
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie dziś w mojej B6 1,9TDi AWX na wolnych obrotach najpierw zastukało, potem zapukało, następnie ucichło i chodzi normalnie. Natomiast na osłonie pod silnikiem znalazłem coś takiego. <br /><br /> <br /><br /> Wie może ktoś co to i skąd to pochodzi? Bo narazie nie miałem ani czasu ani ochoty szukać tego w taki mróz w garażu:kwasny:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nie ma niebieskiego vito, które lata w Rzeszowie i okolicach. Granatowe VITO to już stary nabytek. Tu piszą o świerzakach.
-
Przyciemnianie szyb.
Jaki jest koszt przyciemnienia B6 AVANT?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dobre!!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Teraz o tym piszą a to zdarzenie sprzed pół roku.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Po zamontowaniu tempomatu pojawił się problem. Tempomat działa ale zdarzyło się podczas jazdy na nim że włączyło się ESP ale nie sama kontrolka tylko zaczęło boruczeć i wyhamowywać auto. Dopiero po rozłączeniu tempomatu hamulcem ESP się wyłączyło. Na VAGu błędów brak. Przerabiał to może ktoś?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja czekam do weekendu i zmieniam na lato
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120224/JAROSLAW/205936697 Na pewno winny kierowca ciężarówki!!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120224/JAROSLAW/205936697 Na pewno winny kierowca ciężarówki!!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120224/JAROSLAW/205936697 Na pewno winny kierowca ciężarówki!!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Czytałem .......te TIRY Niech sie Policja lepiej nimi zajmie niz głupimi BUS PASAMI . Piszesz m.in o mnie. Poszukaj jakichkolwiek statystyk ile ludzi ginie w wypadkach powodowanych przez "TIRy" a ile przez osobówki. Tylko że przy osobówkach nie ma rozgłosu a jak "TIR" uczestniczy w wypadku to jest wielkie HALO i od razu głupie teksty że to zabójcy, "TIRy na TORY" Nie zaprzeczam że zdarzają się debile za kółkiem ciężarówek ale w osobówkach też ich nie brakuje.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dobre :polew: