-
[ALL B5] jak sprawdzić amortyzatory przy twardym zawieszeniu
Witam mam w swojej A4 czerwone spręży i amorki H&R , autko jest opuszczone o 3 cm. Wydaje mi się że coś z przednim lewym amorkiem jest nie tak bo dość często przy jakimś dobiciu przyciera mi opona nadkole , jak sprawdzić takie amorki ? wystarczy wjechać na stacje diagnostyczną ? Proszę o pomoc. Pozdrawiam
-
[B5 AJM] Problem z pompą ABS
jak taki czujnik ustawić ? trzeba go wykręcać czy jest tam jakaś śruba do ustawiania czy coś innego. Aha gdyby to nie pomogło, to jaka przyczyna może być inna ? Pytam tyle bo jak już zaczne to chciałbym to zrobić . Dzięki za pomoc . Pozdrawiam
-
[B5 AJM] Problem z pompą ABS
czyli muszę ściągnąć tarcze żeby to sprawdzić ?
-
[B5 AJM] Problem z pompą ABS
jakieś 2 tyg temu były wymieniane łożyska z przodu i to tak właśnie zaczęło się robić najpierw rzadziej a teraz przy każdym hamowaniu
-
[B5 AJM] Problem z pompą ABS
Witam , od kilku dni pompa abs-u zaczyna troche szaleć tzn. słychać normalne dżwieki i drgania tak jak przy dobrze chodzącym układzie hamulcowym lecz nie blokuje kół , dzieje się to przy każdym hamowaniu dopiero przy całkowitym zatrzymaniu czyli około 0 - 10 km/h , przy gwałtownym hamowaniu abs działa poprawnie . Miał już może ktoś taki problem albo co trzeba zrobić . POMOCY ! pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć mam na imię Martin , moje autko to audi A4-S4 avant 2000 r. AJM 115 km
pietra1
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta