Treść opublikowana przez PABLO
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ogruś nie sprawdzilem ceny bo nie wiedziałem ze chcesz, wczoraj mogłeś napisać jak byłem na forum A tak po za tym to wszystkim.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie tylko kierownik, hehe. Pogadamy na spocie jak coś
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jutro tej ceny "minimum z minimum" nie sprawdze bo nie będzie kierownika od RTV Video takze jak coś to we wtorek Oki panowie dobrej nocki i klikania. Ja mykam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ten model tzn starszy o innym kodzie ale takich samych własciwosciach był za 18klocków Nie mówie ze do gier, oczywiscie ze na PS3 i filmy Blue-Ray za***iście by się oglądało ale najpierw trzeba miec do dego duuuzy salon Pełen pakiet eNki czy Cyfrowego polsatu i można śmigać [br]Dopisany: 04 Październik 2008, 23:22_________________________________________________ W poniedziałek Ci nie sprawdzę bo mam wolne Ale za to jutro jestem cały dzień to się dowiem i Ci napiszę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dziś to raczej % będzie sie wsypywało Panowie jest fajny LCDek na promocji SHARP 32' 100Hz, wart w tej chwili swojej ceny, wcześniej był po 2899zł http://www.mediamarkt.pl/krakow_II/gazetka/ dokładne LCDek wart tej kasy. Fajna sztuka, łądnie świeci i za dobre pieniądze. No i 100 hazetów robi swoje Wiesz jak dziś poszedłem oblookać nową plazmę Pioneera 50' Full HD 100Hz za 12000tys (nie pamiętam model) to troszkę mnie zgięło jeszcze jak puściliśmy film na blue-ray'u to juz w ogóle bajka Panowie trzeba go wypozyczyć i zrobimy turniej w Fifę [br]Dopisany: 04 Październik 2008, 23:13_________________________________________________ 2199zł [br]Dopisany: 04 Październik 2008, 23:14_________________________________________________ z tego co pamiętam jak mój kumpel pracowałw media na dziale rtv to nie miał procentu od sprzedaży ale mogło się coś teraz zmienic I się zmieniło- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak kupisz coś na moim dziale to będę miał Ale wiecie co jest śmieszne ze jak ten Sharp stał po starej cenie to lepiej się sprzedawał niż dzisiaj Prawda jest taka ze mało osób wie o tej promocji- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dziś to raczej % będzie sie wsypywało Panowie jest fajny LCDek na promocji SHARP 32' 100Hz, wart w tej chwili swojej ceny, wcześniej był po 2899zł http://www.mediamarkt.pl/krakow_II/gazetka/- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Też tak myśle własnie bo widze ze tylko 4 strony od rana a nie tak jak ostatnio kiedy wrócilem z pracy było 14- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No chyba był koncert bo jak przejezdzałem teraz nie dawno koło 21:30 koło M1 to troche ludzi szło na tramwaj Moze ją zlało troche i se pograła- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No zgadza się Robert, dawno nie było takiego ruchu u mnie, wyobrazam sobie co dopiero było na M1 Aha, i jeszcze koncert dody był- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!