Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kagi

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. witam ja mam ten problem dalej i nie wiem co ,wiec odprowadziłem do mechanika ale przed tym wymieniłem filtry, swiece,czujnik temperatury i wezyki do podcisnienia został tez zaslepiony EGR ,podobno na wezykach jest taki mały zaworek zwrotny ale ja jeszcze go nie wymieniałem bo juz dosyc strzałów z mojej strony i nie wiem czy od tego zaworka zalezy to szarpanie ,mechanik mówił ze to moze dostawac sie do cylindrow olej i dlatego to tak sie dzieje moze po weekendzie bede cos dalej wiedział to napisze co było przyczyna mam nadzieje ze to nie pompa [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 21:32_________________________________________________panowie doszedł mechanik jeden wtrysk był padniety
  2. kolego miałem taki sam przypadek i padła turbina sprawdzaj olej bo jeszcze moze ci go wyrzucic do interkulera,regenerowałem w Łodzi
  3. koledzy jezdziłem na verwie,zona gdzies zatankowała za 100 na innej stacji ja juz to wyjezdziłem i dalej jezdze na verwie i dalej jest to samo
  4. koledzy ze zbiorniczka nic nie ubywa,a dym jest bardziej biało niebieski jak go telepie tak zona podpowiada, a może byc ze cos sie dzieje z wtryskami lub z pompa
  5. kolego normalnie nie jest zmieszany z olejem jak o to ci chodzi ,na bagnecie jest wszystko ok
  6. witam mam audi a4 1996roku AFN 110KM mam problem po odpaleniu na zimnym silniku dodaniu gazu zaczyna rzucac silnikiem i wydobywac sie dym biały z rury ,wtedy musze zgasic silnik i za któryms razem odpala dobrze ,a sprawa jest jeszcze ciekawsza np.po odpaleniu na zimnym i postaniu z minutke to auto spisuje sie wysminicie nie rzuca nie dymi ,koledzy wymieniłem filtry,swiece ,odłaczałem czujnik temperatury,zaslepiłem tgr na kolektorze ssącym,podpinałem na kompa i żadnych błedów nie wykrywa co go moze grysc
  7. Mam na imię Kamil mieszkam w Gołębiu koło Puław mam audi a4 1,9tdi 110KM

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.