Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maniaco2575

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez maniaco2575

  1. Naprawione . Dzięki za pomoc i linka
  2. Witam Od pewnego czasu mam problemy z elektryką w drzwiach od kierowcy. Nie działa w nich nic oprócz diody alarmu. Zamek centralny z pilota zamyka wszystkie drzwi oprócz kierowcy, nie dziala podświetlenie przycisków, wyłączona jest regulacja lusterek a także podgrzewanie na lusterko od kierowcy. Nie można otworzyć również żadnej szyby, a także zamknąć drzwi przyciskiem umieszczonym w drzwiach. Przyciski od szyb w innych drzwiach mają podświetlenie ale nie reagują. Natomiast dziwnie zachowuje się dioda alarmu w drzwiach. Kiedy przekręcam kluczyk w stacyjce ona gaśnie a po wyciągnięciu ze stacyjki zapala się i świeci nieustannie. Kiedy auto było sprawne dioda zapalała się po zamknięciu drzwi i migała. Zdążyłem tylko sprawdzić bezpieczniki i są ok
  3. Ja od wczoraj mam ten sam problem kadafi daj znać czy udało ci się naprawić. Ja muszę wziąść się za dłubanie
  4. Ten przegub wewnetrzny gdzie jest umiejscowiony?? Ile on kosztuje??[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2011, 19:52_________________________________________________Definitywnie to jest juz przegub wewnetrzny . Odpowiedzcie mi ile on moze kosztowac i jaki moze byc przyblizony koszt jego wymiany??
  5. Witam Niedawno wymienilem mechanizm podnoszenia szyby od strony kierowcy. Po 2 dniach uslyszalem nieregularne stukanie przy jezdzie powyzej 60km/h. Na poczatku mialem wrazenie ze cos nie zostalo w drzwiach dobrze dokrecone i opor powietrza wywoluje to stukanie. Jednak ostatnio tek stukot sie chyba nasilil. Wydobywa sie on z okolic zawiasow lub nawet glebiej. Przeciagnalem go troche po dziurach na male predkosci i nic nie slyszalem. Przy skrecaniu rowniez cisza. Najwieksze nasilenie nastapilo jak jechalem po rownej drodze 120km/h. Czy moze wplyw mialo zdjecie calego przodu i niedokrecenie ktoregos elementu przy wymianie paska rorzadu, ktory rowniez niedawno robilem?? A moze to ktorys z wahaczy?? Jak moge dokladnie sprawdzic ktora to czesc zawieszenia?? Z gory dzieki za pomoc [mod]Gdzie jest prefix!!!! - poprawiłem (kolejne wylądują w koszu)[/mod]
  6. Witajcie. Jestem szczesliwym posiadaczem A4 1.9Tdi 131km. Przesiadlem sie z Golfa rowniez 1.9Tdi tylko ze 101km. Roznica przeogromna Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.