Treść opublikowana przez KFX
-
Montaż przekładni kierowniczej ze wspomaganiem Servotronic w A4 B8 2007-2012
Czy można gdzieś zmienić czułość servotronika? Żeby np. tylko powyżej 100 km/h osłabiał wspomaganie?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wihu, a czy skończyła się gówniana pogoda? W BB śnieg sypie..
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzięki Artur. Miałem pisać, że może mnie teraz objedziesz manualem, bo w B6 1.9 ja Cię objechałem, ale niedługo Cię objadę jednak czym innym.. Jak się skończy ta gówniana pogoda - kiełbacha!
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzięki za spota
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
To widzimy się o 18, chyba mi się uda nawet chwile wcześniej.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siema, mogę wpaść o 18 na MC @Jasienica.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja nie.. ale za to Ty.... normalnie jak rzeczywista !
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
co za..
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzięki za spota tym co byli , a nie dzięki tym co nie przyjechali jednak..
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Artur, dzwoń koło 19 jak będziesz się już kierował w stronę bielska po mnie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ehe Przemo, o której będziesz wracał z bb? Ja po 19 będę wolny........
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Przemo nie oblał, ani piwem ani niczym innym Przemo - to jak jedziesz do BB to zgadamy się w środę i zabiorę się z Tobą Bo Arturo by musiał specjalnie jechać, a lekko nie po drodze..
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siemano.. Odnośnie środowego spotu.. wpadłbym chętnie, bo dawno was nie widziałem.. lecz tym razem musiałby mnie ktoś dźwignąć z centrum bielska po 19 i odwieźć po spocie, tak jak to czasem ja przywoziłem i odwoziłem.. Mam od 16 imprezę firmową i będę już wstawiony, więc sam nie dotrę do Jaworza
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
będę
-
[ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
Ale w B7 przecież nie ma H7 w lampach, więc MCE nie ma ich obsługi. Zamiast H7 są jakieś małe 21W do DRL, których właśnie nie kodowałem.
-
[ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
Patrz: W MCE z B6 był do zasilenia xenon z elektromagnesami z przysłony na długie + extra H7 do długich. Obciążenie na lampę 35W+55W Nie było DRL. Po swapie na B7 jest do zasilenia xenon z elektromagnesami, dodatkowych H7 do długich NIE BYŁO w B7, odcięcie przewodów w lampach było konieczne, bo wtedy był błąd w MCE z B7 - za wysokie obciążenie. Obciążenie na lampę w B7 to 35W na xenon + ewentualnie 21W na DRL, jeśli były. Jeśli zakodowałbym DRL w MCE - to musiałbym wygenerować 20W obciążęnia na każdą lampę, bo LED żre ~1W. Moje DRL idą osobnym obwodem po stacyjce, osobny układ odpalania (AUTO, włącznik DRL, czujnik światła w lusterku), całkowicie poza MCE, stąd brak jakichkolwiek błędów - ale też brak kontroli spalonych żarówek. Na szczęście 2 lata już wszystko działa perfecto Qmasz już?
-
[ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
Zestaw świateł z przodu ori wyglądał tak: BiXenon D1S + extra H7 na długie dopalane dodatkowo, brak dziennych + halogeny H11 Po modach jest: BiXenon D1S bez extra długich (jak w B7) + led DRL w gniazdach H7 zamiast tamtych żarówek + xenon 8000k w halogenach
-
[ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
Uffff, schemacik.. musiałbym się dokopać do auta, bo składałem to z głowy 2 lata temu Nie ma kontroli żarówek na to, to jest osobny obwód właśnie, zasilany po stacyjce z bezpiecznikiem, nie kodowany w MCE, extra DRL Z lusterkami i innymi cudami po CANie jest problem: nie mam czasu.. wciągnąłem się w rozwój firmy i nie dam rady modzić, za dużo czasu to pochłania Chciałbym się pobawić jeszcze z takimi modami, wcześniej czy później wrócę do tematu bo CAN ma duże możliwości korelowania pakietów i odsyłania, więc ciekawe ułatwienia można porobić, o czym się fabryce wtedy nie śniło
-
[ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
Bo mi się nie chciało bawić z obciążeniem i tą część zrobiłem sobie po swojemu
-
[ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
Sorry, byłem mega offline, życiowe tematy i plany się wkradły Ja nie chciałem zakładać obciążenia do ledów, nie kodowałem w MCE dziennych. Zrobiłem prościutki układ na 2 tranzystorach, który włącza dodatkowy przekaźnik od dziennych, jeśli mamy włącznik świateł na pozycji auto i pokrętło DRL=1, oraz gdy nie świecą się postojówki (wykluczenie pozycji manualnej oraz zadziałania czujnika światła i odpalenie xenonów)
-
[ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
oczywiście że trzeba lusterko od B7 i osobno czujnik deszczu/światła
-
[B6 AVF] Dolphin Grey Sedan [KFX]
dzięki.. ale nie ma już czasu, żeby się tak bawić...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
---------- Post dopisany at 08:06 ---------- Poprzedni post napisany at 07:58 ---------- Artur się wam nie pochwalił, ale w zdjęciach które mi przesłał z ognicha.. znalazłem takie coś! ... chyba planuje grubego moda, zmiane imidżu w ogóle... ... stwierdził, że ten kolor jest modny i NIKT takiego nie ma na aucie... ... w dodatku te winyle!- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
daj Artur, wrzucę jak coś, tylko nie 30, bo tyle chyba nacykałeś - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu