Treść opublikowana przez chudy13101980
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
I chwała im za to.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Tak,nie gram w takie gry. Napiszę więcej,można grać w używki na Xbox Live,wystarczy zakupiony abonament Gold,nie ma żadnych kodów sieciowych.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Nie wiem,jeszcze nie uruchomiłem konsoli a czeka mnie pobieranie Fify 15 i Forzy 5.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
I ja mam swoja zabawkę.
-
Piłka nożna
City się fuksło,nie sądziłem że wyjdą po tym co grali LM. // Lumia 625 \\
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
A jak pad?Taki jak w PS3? // Lumia 625 \\
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Nieźle się Pablito zaszył
-
Piłka nożna
I lipa,strata punktów.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Jako konsola to pewnie bym brał PS4 ale te pady od niej,jak dla mnie porażka a nie będę się męczył podczas rozgrywki.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Dzięki,a już myślałem że będę musiał pomyśleć o PS4
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
To dzięki za info,muszę poszukać o tym.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ale jak w używki?Czyli jak kupię grę używaną na allegro to nie uruchomię jej?
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Niezła szopka.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Nie ma. // Lumia 625 \\
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
A ja będę na dniach zamawiał Xbox One // Lumia 625 \\
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Gtx 980,natomiast zerknij z którego roku jest ten test. 980 ziada zwykłego Titana. Na chwilę obecną to najwydajniejsze jednordzeniowe GPU.
-
Piłka nożna
Teraz to musi gonić Leło. // Lumia 625 \\
-
Piłka nożna
Tylko te prezenty trzeba było umieć wykorzystać // Lumia 625 \\
-
Piłka nożna
No w tym sezonie są bezbłędni,idą na mistrza.
-
Brak świateł drogowych i spryskiwaczy.
Bezpieczniki sprawdziłeś? // Lumia 625 \\
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Gears Of War 3 na X360. // Lumia 625 \\
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Dobra walka,Władek ma moc.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
W iPla jest również za 4.99zł w 720p.
-
audi a4 2,5 tdi vp 44 zapowietrzanie
Tyle że w BMW ta sama pompa była. // Lumia 625 \\
-
audi a4 2,5 tdi vp 44 zapowietrzanie
Nie jest to raczej regulator.Swego czasu miałem ten problem w BMW e-39 2.0D,robił mi klient ten sterownik i nic nie pomogło.U mnie przykładowo po jeździe dłuższej z klimą również miał problem z odpaleniem. // Lumia 625 \\