Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krzaku

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. No tak przewpdy nie sa ani zimne ani cieple. - Sprezarka chodzi .. znaczy sie załacza sie.. a co dalej nie wiadomo
  2. Witam serdecznie..Mam audi a4 1995r 1.8 Od niedawna walczę z klimatyzacja - na początek nabiłem ja do pełna - później po tygodniu przestała chłodzić .. wiec pojechałem do serwisu klimatyzacji.. tam pewien pan stwierdził że trzeba wymienić dysze (znajdującą się w rurkach pod szyba) gdyż była mocno zabrudzona opiłkami.. - koszt 40 zł.Żeby tego dokonać musiał załączyć proces komputera - i cały cykl wyciąganie gazu, sprawdzanie szczelności itd..- koszt 150 zl klimatyzacja chodziła tydzień czasu i znów to samo .. powietrze zaczynało lecieć coraz cieplejsze i znów nie działa klima .. podłączyłem się vagiem sprawdziłem błędy ale wyskoczyło mi ze za dużo błędów w klimatyzacji .. później połączyłem się wvtool i wyskoczyły mi takie błędy 1034- zabezpieczenie termiczne szyby kierowcy , oraz 80 - nieznany kod.. ogólnie poprawiłem jeszcze luty w panelu przednim - bo nie działał mi przycisk od temperatury, ale już działa po poprawce. dodam jeszcze ze na początku w błędach klimatronica wyskoczyły mi takie błędy :6.3 , 8.4 , 11.4 , 13.3 , 15.3 , 65.3 teraz jakimś cudem już takich nie pokazuje - jest już 0,0. Ale KLIMA dalej nie działa - wszystko się załącza normalnie jak wcześniej gdy chodziła. Od jakiegoś czasu (nie wiem czy to ma znaczenie ) jak uruchamiam stacyjkę to słychać jak coś przeskakuje w schowku. POMOCY bo już tracę nadzieje
  3. Witam jestem posiadaczem Audi A4 z 95r. 1.8 125 KM Benzyna + LPG Pozdrawiam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.