Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kesli21

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam . Mam ten sam problem , byłem u znajomego mechanika i powiedział to samo co większość na forum że to najprawdopodobniej końcówka drążka . Psikanie czy smarowanie daje efekt na tydzień ale to i tak nie rozwiąże źródła usterki tylko złagodzi objawy . :>
  2. u mnie sie nie odpala , znaczy odpala mi sie stronka forum z tematami ale po rusku nie ogarniam, jak wklejam to w adres tez to samo
  3. to nie zdjecie z mojego Audi bo mam a4 ale nie mogłem zdjęcia innego dorwac. i nie wiem gdzie szukac tu na forum tego i pod jakim tematem ;/
  4. Witam . Mam nowy problem wczoraj zapaliła mi się kontrolka , co to znaczy bo nie mam pojęcia a nie mam książki serwisowej .
  5. koledzy dzieki za zainteresowanie ale juz rozwiązałem problem ... dziś na spokojnie sprawdziłem wszystkie rurki i wyszło że jedna spadła z obreczy bo opaska sie poluzowała. nałożyłem dokręciłem i spokój jest jak ręką odjąć. Na moje szczeście nic poważnego tylko drobna ustereczka;) zamykamy sprawe. Kolego mam 1.9 TDI 115 KM 99r
  6. mozliwe ze przez paliwko ?????? bo nie dolalem uszlachetniacza a letnia mam ..... mam z 1/2 zbiornika ... !! [poradzcie co dolac bo tu z -12 C jest teraz .
  7. Siema! Dzis z rana jechalem do szkoły wszystko grało . Wieczorem lecialem do sklepu i pod sklepem zgasł mi na śniegu z 2 razy odpalilem go i brakowału mu już mocy ... wciskam gaz i nic... gaz w ziemie a on jakby miał zwymiotować ... czytałem o tych trybach awaryjnych ,o logach ale ani nie mam kabli ani nie wiem jak się do tego zabrac ... ;/ jak jest na forum z Białego ktoś kto by pomugł ogarnąć to jakoś się dogadamy
  8. No lipa troszke hehe ja teraz załatwiłem to za 30zl całkiem mi zlikwidował kod i już teraz problem z głowy
  9. powiem Ci że masakra ... trzeba mieć ostrego farta zeby trafić ten kod , większość programów generujących jest do typów radia z 5,6 lat wstecz .... dużo ludzi rozkodowuje na forach podajesz mu nr i on jak ma dobry humor może Ci rozkoduje ... najlepiej jechac do elektryka on za 30 zl na zawsze kod zciąga ;]
  10. czy udało się ... właśnie ściągnąłem generator kodów jutro napisze czy coś dało
  11. Koledzy mam radio Chorus by Grundig i ostatnio je odłaczylem. Kod safe mialem zapisany na radiu z tylu lecz torche mi sie zmazał i ni jak nie idzie go odczytac ;/ gdzie mogę się udać żeby rozkodować radio ?:>
  12. czyli włącznik awaryjnych ? bo już myślałem że manetki te przy kierownicy bedzie trzeba wymieniać ... dzieki koledzy popróbuje i napisze co dało efekt [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 07:10_________________________________________________Koledzy pomogło zobaczymy jak na długo ale narazie działa. Tylko że odłączyłem radio jak zdejmowałem obudowe i teraz je podłączyłem i nie działa ... teraz będe się musiał głoić co się stało , mam radio od modelu nowszego A4 z 2001 roku ... ps. alei tak dzieki za pomoc , wielkie dzięki :)
  13. Witam. Mam problem tego typu . Po włączeniu kierunku czy to w dół czy w górę , lampka mignie mi 2 razy i przestaje działać kierunek .... ;/ awaryjne dzialają.??????
  14. cześć nazywam sie Maciek Jestem posiadaczem od niedawna (19.09.2010) Audi A4 rocznik 1999 , pierwsza rejestracja 2000 z silnikiem 1,9 TDI 115KM . Moje auto ma kolor czarnej perły. Kupilem go sprowadzonego z Belgii . Jest piękny z zewnatrz jak i z wewnątrz;) Niedługo postaram sie zrobić zdjęcia i umieścić je na forum;)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.