Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LuQ

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LuQ

  1. Witam Mam pytanie odnosnie wyboru opon na zime na 18calowe obrecze, prosilbym o podpowiedz na jakie laczki postawic ? goodyear, dunlop, bridgestone, michelin ? I rozmiar na lato jezdzilem na 235/40/18, na zime chyba ciut mniejszy rozmiar 225? 215? na 45? PS: Nieprosze o opnie ktore maja na celu przekonanie mnie do mniejszych kol na zime, tylko o pomoc w wyborze opon w takim rozmiarze Z góry dziekuje za pomoc Pozdrawiam
  2. jezeli nie trzeba kombinowac z przerabianiem polowy auta tylko dolozyc i cieszyc sie wygladem to cena jest do przyjecia
  3. stary temat, ale nie do konca wyjasniony, jak to wkoncu jest z tym hofele, trzeba przerabioac maske bo juz zglupialem, przyklad http://www.lltek.com/hfltek_a4_8e_rs4look.htm na stronie widac na pierwszych zdjeciach ze maska jest przedluzana, ale dalej na zdjeciu New led light kit za 444$ na zdjeciu po prawej jest pokazany przod z paskami led i na nim maska wyglada na nieruszana tylko sam zderzak jakby "doklejony" bez zadnego wydluzania maski.. jak to wkoncu jest ? Dzisiaj minelem takie audi ale niestety niezdarzylem sie przyjrzec, ale efekt byl auta byl swiety
  4. Widze cos czego szukalem Wersja podobna troche do tej: http://www.hofele.com/formula/en/showcars/img/customer_cars/audi_a4_b6/yeo_01.jpg Orientuje sie ktos czy sa problemy z zalozeniem czegos takiego do zwyklej b6, czy wogole jest taka mozliwosc [br]Dopisany: 02 Październik 2010, 18:24_________________________________________________aj sorki, juz znalazlem ten temat gdzie indziej, wczesniej go niewidzialem, jescze raz sorry
  5. Witam serdecznie uzytkownikow tego forum. Na imie mam Łukasz, na chwile obecna woze sie Audi 80 B4 I szukam czegos nowszego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.