-
[B6 AWX] Problem z wskaźnikami w liczniku
Dzięki idę wyciągnąć bezpiecznik [br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 20:37_________________________________________________zapomniałem napisać że byłem już u elektr.podpiął pod wag. wyszedł jedynie błąd ,centrala pompy ABSu
-
[B6 AWX] Problem z wskaźnikami w liczniku
Witam Od jakiegoś czasu wskaźniki paliwa,temperatury cieczy chłodź,i temperatury na zewnątrz pokazują błędne wskazania np.tankuje bak do pełna a wskaźnik pokazuje 3/4 lub pół baku ,a wskaźnik temper.cieczy chłodź.max 60-70 stopni nawet jak żyłuje niunie,a jak temperatura na zewnątrz jest załóżmy 0*C to na wskaźniku pokazuje -5 ///.Proszę pomóżcie mi w temacie od czego mam zacząć co i gdzie posprawdziać
-
[B6 AWX] Podłączenie świateł do jazdy dziennej
MODEL DRL 506 WEJDZ NA WWW.SLEPOWISKO .COM[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 22:54_________________________________________________Na opakowaniu pisze tak żółty -masa,czarny +po stacyjce ,czerwony+pod światła mijania ale dalej niewiem gdzie to wpiąć jakis schemat by się przydał
-
[B6 AWX] Podłączenie świateł do jazdy dziennej
kupiłem lampy ledowe z wbudowanym automatem wychodzią z nich trzy przewody czarny,żółty,czerwony jaj ich podłączyć proszę o porade
-
[B6 AWX] Demontaż kratki
jak zdemontować kratkę podszybia tą gdzie są ramienia wycieraczek proszę o rade
-
[B6 AWX] Gdzie szukac czujników otwarcia drzwi wB6
Dziękuje
-
[B6 AWX] Gdzie szukac czujników otwarcia drzwi wB6
jak otworze lewe drzwi to na wyswietlaczu przy zegarach pokazuje mi prawe ina odwrót gdzie zamienić przewody Prosze o wskazówki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 i zamierzam dołączyć do waszego klubu. Życze miłej jazdy i szerokości
pietja67
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta