Treść opublikowana przez kroliek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ojtam, zaraz tam katuje Ulepszam . W następnym tyg planuje zakup turbiny AWX Poza tym dbam o nią, że ho ho. Dziewucha zaczyna być zazdrosna
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja też będę chwile po 18:00. A co do oleju i filtrów też bym się z chęcią podłączył
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja mogę być chwile po 18:00. Do 18:00 pracuję.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Mnie się drewno podoba
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Panowie a gdzie terminarz zlotów na 04 ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ten niczego nie psuje kto nic nie robi . Nie mogę wiecznie liczyć na kogoś PS. Teraz jak już wiem co i jak też to zrobiłbym w 15-20 minut
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Zrobilem Polutowałem diody, przymocowałem zatrzaski podtapiając plastik -> poprawiłem co nieco w przerywaczu i działczy aż dziw bierze. Tak, że z tym obrotem w gó...no nie ma tragedii
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No za***iście to zrobione jest. Stalowe mocowania ramki poodpadały od niej. A wyciągając ten przekaźnik ciągnąłem nie za to co trzeba i w piz*ziet derwałem diody awaryjnych :/
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Chłopaki jakiś problem mi się porobił z kierunkami. Wygląda to tak, że losowo co jakiś czas kierunek przestaje działać. Np. po włączeniu lewego kierunku miga on np. ze 3 razy choć to nie jest regułą po czym przestaje migać i strzałka zielona i kierunki. Miał ktoś taki problem?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Zmanipulował wypowiedz Patryka i doj**ał
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No to w następnym tyg po wypłacie na zajączka będzie zakup prawdopodobnie: http://allegro.pl/turbina-vw-passat-audi-a4-a6-1-9-tdi-130-awx-avf-i1530483126.html
-
Siłownia
Witam. Ja też pomykam na siłkę, nie jakoś ekstremalnie ale po prostu lubię . Z moich doświadczeń sprawa z siłownią ma się tak: - po pierwsze liczy się systematyka chodzenia, jeśli to jest efekty będzie widać nie ma bata, - po drugie dobra dieta albo dla takich mizerniaków jak ja po prostu szamać dużo, często i systematycznie. Organizm przyzwyczajony do systematycznego spożywania posiłków potrafi sobie dawkować niezbędne budulce i energię. - po trzecie odżywki jakie brałem i dawały efekty to gainery w zasadzie dla zwykłych wyjadaczy chleba bez różnicy jakie, testowałem kilka, kreatyna dla wigoru i nabrania wody też jest ok. Osobiście uważam że najpierw trzeba wziąć od organizmu co sam może zaoferować a później dopiero suplami się wspomagać. Treningi zależą od tego co chcecie osiągnąć. Jeśli nabrać masy tak jak ja, a zaznaczę, że mam cholernie szybki metabolizm, na siłownie chodzić wystarczy 3-4 razy tygodniowo, każdą partię robić raz w tygodniu, intensywnie do bólu. Raz w tygodniu bo mięśnie żeby rosnąć muszą się regenerować i odpoczywać. Nie da się tego przyśpieszyć. Osobiście za czasów kiedy byłem w formie, praktykowałem stosowanie trzech serii na każde ćwiczenie po 12, 10, 8 powtórzeń przy czym wraz ze zmniejszaniem powtórzeń zwiększałem ciężar. Ciężar należy dobierać z rozsądkiem. Najważniejsze żeby ćwiczenia dobrze wykonywać technicznie. Kiepsko wykonywane ćwiczenia to po prostu strata czasu. Dla budowania masy najlepiej używać wolnych ciężarów - sztangi, hantle itd .. a nie maszyn. Obecnie po 2 latach przerwy (zmiana pracy, delegacje, kontuzja stawu skokowego z efektem nogi w gipsie, praca dyplomowa) od miesiąca tyram i staram się wrócić do formy . Siłownia to sport dla wytrwałych Pozdro.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Siema, ... albo sie nie ma
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Na wymianę na AWX już się nastawiłem tylko kwestia znalezienia dobrej turbiny.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ogólnie tak jak napisałem zależy mi żeby auto trochę u mnie pojeździło więc nie chce nie wiadomo ile KM. Z tym się wiążą później koszta, turbina dostaje po d*pie i inne elementy też dużo bardziej.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Nm zostawiliśmy praktycznie bez zmian większych ze względu na sprzęgło. Obecne nadaje się do wymiany a w domu mam już nowe LUKA. Po zamontowaniu AWX Robert powiedział że spokojnie 170KM da się zrobić. Montaż turbiny 200,- korekta 200,- i sama turbina jakieś 700-800 mam nadzieję. _________________________________________________ Żeby w Nm iść musiałbym wymienić sprzęgło na mocniejsze i dwumas. A to koszta spore. Na kuniach też mi już zbytnio nie zależy. Bardziej chce wymienić turbinę na AWX ze względu na to żeby przy obecnej szlag jej nie trafił
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Auto wróciło od Roberta z TUNE-UP. Zapierdacza jak szalone Przerywane kreska - przed chipsem Ciągłe - po chipsie. Do wymiany mam przepływomierz - Robert dał mu jeszcze max pół roku. Przydało by się zainwestować w nową turbinę moja już dość zurzyta jest a po chipsie może długo nie pożyć. Prawdopodobnie poszukam czegoś od AWX albo BRD. Poza tym auto idealne
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No własnie Może tak niech kobiety nas przywiozą na zlocik i odwiozą
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
w tamtym roku 25.03 otworzyłem sezon w tym na końca marca też dam radę
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja muszę jeszcze swojego szerszenia przygotować do sezonu. http://www.bikepics.com/members/jaszczur/99hornet/ :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Z tego czarnuch ma tak: - praktycznie idealne pompowtryskiwacze z mocniejszego auta ARL - kolektor od AWX z przebudowanym EGR i wszystkimi połączeniami (orurowanie AWX) - nowy całkowicie obudowany układ hamulcowy i swap na 312mm - rozrzad po przejechaniu 30 kilku tys. km. więcej grzechow nie pamietam
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Trochę dałem d*py co będzie mnie kosztować jakieś 300zł (grupowy tuning kosztowałby jakieś 900 zapłacę prawdopodobnie 1200) ale cóż. Obecnie jest 130KM chciałbym żeby silnik nie dostał za bardzo po d*pie i żeby spalanie diametralnie nie wzrosło.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
28.03 pon. moj czarnuch jedzie do Roberta (Tune-up) zobaczymy co z tego wyjdzie
-
Grupowy CHIP w TUNE-UP Gdansk - Marzec 2011
Trochę przegapiłem, będzie jeszcze coś takiego ponownie organizowane? Robert na forum jest? Jaką ma nazwę użytkownika?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jestem za z terminem się dopasuje PS. Wczoraj miałem okazje potrenować zmianę kół -> kapeć w przednim prawym. Z powodu większych tarcz przednich musiałem przekładkę z tyłu na przód robić i zapasówkę na tył . Dzisiaj operacja opony w wulkanizacji przebiegła pomyślnie i oponka wróciła na miejsce, no prawie na miejsce bo została na tyle tak a nóż widelec.