Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TEDEII

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. To fajnie czekamy na efekty Po chipie pochwal sie wykresikiem KONIEC ZAPISOW Lista na dzis:
  2. tak termin byl jak by sie tyle ludzi nieuzbieralo a wszystko ladnie poszlo:) [br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 18:39_________________________________________________bartol zapisalem[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 18:40_________________________________________________Jeszcze 1 os i zamykamy zapisy
  3. cena to 1300 zl w grupowym[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 22:44_________________________________________________Koledzy jeszcze min 2 os i mozna dzwonic do Reberta i umawiac sie na termin[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 09:00_________________________________________________MOZNA JUZ SIE UMAWIAC NA CHIPA U ROBERTA DANE KONTAKTOWE: TUNE-UP ul. Trakt Św. Wojciecha 377a 80-018 Gdańsk e-mail: [email protected] tel/fax: 058 341 72 91 kom: 0 508 112 402
  4. Benzyny to indywidualna sprawa. Generalnie 1400zl robi. dla klubu to 1200 moze zrobic ale trzeba zadzwonic, podadz model rok itd i sie dowiesz dokladniej co i jak
  5. juz 6 do 28 jest jeszcze kawal czasu chyba sie uda
  6. o koszty to juz sam musisz do Roberta zadzwonic
  7. musisz zadzwonic do roberta bo koszty na pewno beda wieksze.... Jak ktos ma same 216 to OK da rade w tej cenie bo to proste jest w sofcie. Ale jak ktos ma wieksze turbo + wieksze wtryski to juz naprawde zupelnie inaczej sie to robi. Wtedy ceny indywidualne w zaleznosci od modelu ilosci przerobek itd..
  8. ok jozek zapisuje. golec twoje zapytanie polecialo do roberta jak odpisze to ci dam znac
  9. Witam Otwieram zapisy na chipa w Gdansku u Roberta na Marzec. Minimum 10 os potrzeba do startu zapisy do 28 lutego Lista na dzis:
  10. witam wszystkich. Pomykam Passatem b5 3b 1.9 TDI 90KM + 216 . Szerokosci

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.