Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

joker_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam witam ja wlaśnie ogarniam przekladke z BPW padło na AVF, no i powiem tak zejutro prawdopodobnie gość to poskręca już do konca. Ogólnie to wszystko pasi elegancko tylko coś tam ze sprzeglem było... BPW manual a AVF auto.... nie wiem do konca jak co tam i wgale jak tylko poskrecam dam caly opis gdyby cos ; )
  2. stała u mechanika i zrobili także spoko
  3. jest jest jest DZIAŁA !!
  4. zalałem układ odkamieniaczem jakimś dam znać co i jak w tyg ; )
  5. joker_ odpowiedział(a) na joker_ temat w Audi A4 B7
    gdyby coś to z malowaniem też pomogę
  6. " jest gostek w olkuszu ,który ma pojęcie o audi,robi to gdzies w garażu ale warto udać się do niego,jak zdobęde namiar to dam ci cynk " czekam z niecierpliwością na ten cynk ; ) " jeżu z olkusza wie dużo o audi " a jeżu to kto ? kurde panowie powiem tak że problem jest zajebysty bo posprawdzaliśmy to na kompie z matio446 i nic zero błędów niby wszystko śmiga oprócz ogrzewania węże gorące, klapki pracują a pada deszcz i nie pojeździsz booo k**wa ciepło gdzieś sobie wieje ....
  7. joker_ odpowiedział(a) na joker_ temat w Audi A4 B7
    ColorMatic sprawdzony i przede wszystkim ma zajebysta puche bo z regulacją pionowo/poziomo ale też jest regulacja strumienia, kolor zrobisz jaki będziesz chciał z jakim ziarnem i wgl profeska najlepiej skręcić na min i powoli a dokładnie pomalować 2-4 razy pamiętając żeby nie za blisko i nie na raz bo będą zacieki : http://allegro.pl/jedyny-profesjonalny-lakier-spray-400ml-na-allegro-i4504926434.html bezbarwny : http://allegro.pl/lakier-bezbarwny-akrylowy-troton-1k-polysk-spray-i4553225621.html http://allegro.pl/motip-lakier-akrylowy-bezbarwny-klarl-500-ml-i4545849366.html ​i oczywiście musisz mieć jeszcze aceton, rozpuszczalnik żeby odtłuścić malowaną, wcześniej zmatowioną powłokę Można zaoszczędzić naprawdę sporo hajsu
  8. joker_ odpowiedział(a) na joker_ temat w Audi A4 B7
    pomalowałem raz i powiem ze dojechanie do krawężnika zadarło się i później obłaziła cała więc nie wiem ja wole sobie psiknąć elegancko i spokój
  9. joker_ odpowiedział(a) na joker_ temat w Audi A4 B7
    trwałość zależy od jakości zakupionego lakieru i czy dobrze odtłuścisz i zmatowisz felgę .
  10. joker_ odpowiedział(a) na joker_ temat w Audi A4 B7
    Kupuje lakier jaki kolor chce ok 800ml w aerozolu matowie papierem 1000 wodnym i maluje sam Do tego ok 600ml bezbarwnego z utwardzaczem i maluje drugi raz. Koszt ok 150zl
  11. Plastik kolo gazu jest gorący. Dziś odpowietrze mam nadzieję i że będzie śmigać
  12. Dzięki wielkie Magicbattle. Na szczęście odebrałem autko bez gotówkowo więc raczej nie będzie tak źle
  13. A obrazkowo jak by ktoś pokazał który to jest to będę bardzo wdzięczny
  14. no właśnie na liczniku pokazuje norme dochodzi do 90 i nic, ale jak odkreciłem korek od plynu chł. to nie powiem żeby niepobulgało... sprawdzę jutro co z tym. \ dolne węże są zimne tyle co wydotykałem na parkingu pod blokiem. matio446 <---- mam pytanie gdzie oddajesz autko albo gdzie można oddać gdzieś w okolicy ?
  15. Pomocy !! Oddałem ostatnio auto do wymiany rozrządu, oleju, poduszek pod silnikiem do zakładu IMPERIAL W OLKUSZU i poprosiłem żeby mechanik sprawdził co jeszcze. Auto stało 2 tydnie u super mechanika po czym odbieram auto z wymienionymi powyżej rzeczami aleee i tu zaczynają sie schody : - pierwsze dodanie gazu słysze świst a mechanik twierdzi ze dojdzie jeszcze waż od turbo bo jest pęknięty OK - wracam na warsztat silnik cały bok w oleju a mechanik na to że ok ich błąd zrobią uszczelnienie OK - widząc to wszystko odebrałem auto wsiadam i sprawdzając wszystko po kolei..... AWARIA !! - Nie działa ogrzewanie !!!! Jak usłyszałem od niego że to po prostu jak wymieniał płyn chłodniczy zapowietrzyło sie coś tam gdzieś tam i za parę kilometrów sie odetka będzie wszystko ok, odpowiedziałem że jak się odetka to dopiero wtedy zapłacę za te koszmarne usługi.... Jeździłem tak przez tydzień i nic, podjechałem do innego speca który na dzień dobry mówi termostat OK po wymianie termostatu okazuje się że i to nie pomogło . Ów znachor podpowiedział tylko tyle ze wszystkie węże są ciepłe i jak dla niego to wyłączona jest nagrzewnica z obiegu albo zapchana nagrzewnica ktora powinna się odetkać po kilometrze ... k**wa ?!?! Błagam pomóżcie ;/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.