Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki kolor rs18'

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam . jaki kolor proponujecie ?

Mam 3 w ciemnym graficie lecz jedna dopiero będzie się malować.... więc może wszystkie psikne tylko na jaki ? :decayed:

oeqmpq9m.jpg

Opublikowano

albo sreberko albo w graficie

Opublikowano
  • Autor

cześć grafit podoba mi sie :decayed:

hlvcljy6.jpg

2t7d2txw.jpg

Opublikowano

Zrób teraz relingi pod kolor :naughty:

Opublikowano

Zrób teraz relingi pod kolor :naughty:

Idac tym tropem to i można obudowy luster, gril a także znaczek na klapie zrobić w graficie :wink:

Uważam że jak sie ma czarne auto to fajnie jest mieć felgi na biało, obudowe lusterek i znaczek na grilu i znaczek na klapie na biało.

Jak sie ma autko srebne to czarne felgi, czarne obudowy lusterek, czarny gril i czarne znaczek na klapie.

To taki mój wymysł fantazji.

Edytowane przez Sebastiano87

Opublikowano
  • Autor

powiem tak że jak odebrałem felge z piaskowania i była psiknięta proszkowo podkładem na biało to była chwila zastanowienia, ale ten grafit.......

mówił do mnie :buhaha:


Zrób teraz relingi pod kolor :naughty:

myślę że jak się zbiorę to mooże będzie za nie długo może nawet szybko :evil2:

tylko nie jestem do końca przekonany z tymi :audi: bo grill cały z kratkami na kolor nadwozia :tonguemad: CZARNY :tonguemad: .... w sumie kto nie ryzykuje ten nie ma. :wtf: ogień z :piroman::oklasky:

Edytowane przez joker_

Opublikowano

sreberko ładniejsze według mnie do ciemnego lakieru


a tak z ciekawości ile płacisz za malowanie czterech 18?

Opublikowano
  • Autor

Kupuje lakier jaki kolor chce ok 800ml w aerozolu matowie papierem 1000 wodnym i maluje sam

Do tego ok 600ml bezbarwnego z utwardzaczem i maluje drugi raz. Koszt ok 150zl

Opublikowano

no właśnie jestem ciekaw jak wygląda trwałość takiej powierzchni na pył z klocków , na płyny do czyszczenia alusów i inne ?pytam bo mnie też to czeka, a szkoda mi wydawać około 1tyś na profeske, zważywszy że mam warsztat i narzędzia więc mogę to zrobić w miarę "profesjonalnie" :) tańszym kosztem

Opublikowano
  • Autor

no właśnie jestem ciekaw jak wygląda trwałość takiej powierzchni na pył z klocków , na płyny do czyszczenia alusów i inne ?pytam bo mnie też to czeka, a szkoda mi wydawać około 1tyś na profeske, zważywszy że mam warsztat i narzędzia więc mogę to zrobić w miarę "profesjonalnie" :) tańszym kosztem

trwałość zależy od jakości zakupionego lakieru :decayed::dancing:

i czy dobrze odtłuścisz i zmatowisz felgę .

Opublikowano

widziałem na allegro zestaw firmy Motip, orientujesz się czy jest dobry?

Opublikowano

widziałem na allegro zestaw firmy Motip, orientujesz się czy jest dobry?

dobry :)

Opublikowano

dzięki , wkrótce i zabiore się za malowanie moich :) po skończeniu pochwale się

Opublikowano
  • Autor

widziałem na allegro zestaw firmy Motip, orientujesz się czy jest dobry?

pomalowałem raz i powiem ze dojechanie do krawężnika zadarło się i później obłaziła cała więc nie wiem :huh:

ja wole sobie psiknąć elegancko i spokój :kox:

Opublikowano

a jaką farbę polecasz? jakiś konkretny zestaw?

Opublikowano
  • Autor

a jaką farbę polecasz? jakiś konkretny zestaw?

ColorMatic sprawdzony i przede wszystkim ma zajebysta puche bo z regulacją pionowo/poziomo ale też jest regulacja strumienia, kolor zrobisz jaki będziesz chciał z jakim ziarnem i wgl profeska :naughty:najlepiej skręcić na min i powoli a dokładnie pomalować 2-4 razy pamiętając żeby nie za blisko i nie na raz bo będą zacieki :kwasny: :

http://allegro.pl/jedyny-profesjonalny-lakier-spray-400ml-na-allegro-i4504926434.html

bezbarwny :

http://allegro.pl/lakier-bezbarwny-akrylowy-troton-1k-polysk-spray-i4553225621.html

http://allegro.pl/motip-lakier-akrylowy-bezbarwny-klarl-500-ml-i4545849366.html

​i oczywiście musisz mieć jeszcze aceton, rozpuszczalnik żeby odtłuścić malowaną, wcześniej zmatowioną powłokę :D

Można zaoszczędzić naprawdę sporo hajsu :banan:

Opublikowano

dzięki za wyczerpującą informacje :)

Opublikowano
  • Autor

dzięki za wyczerpującą informacje :)

:hi: gdyby coś to z malowaniem też pomogę :naughty:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

ja mam czarne , ale na wiosne bedzie czarny fortepianowy, felgi listwy z s line , tylny dyfuzor i gril

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.