Treść opublikowana przez grzegorz1977
-
dystans na tył
jakie dystanse na tył. felgi 18 215 /45 r18 et 20 chialbym żeby bylo tak ja z przodu.
-
srebrna be siódemka S-line....;)
fajne autko. =
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Piękna fura, widzialem ja pare razy na zywo. WYMIATA !!!!!!!!
-
[b7] szara myszka 1.9 TDI
Gdzie robiłeś chipa, jestes zadowolony???
-
Jaki kolor rs18'
ja mam czarne , ale na wiosne bedzie czarny fortepianowy, felgi listwy z s line , tylny dyfuzor i gril
-
[ B7 BKE ] czarny sedan 1.9Tdi Jhimo 18' eibach -30. Nowe foty str 3
to musimy pogadać:Dd 70 jakbym mial wybierac jeszcze raz to bym wzial 80 dzieki bardzo ładnie te Twoje lampy wyglądają na miniaturze Nie wiem czy by sie nie skusic na takie fotele 600zł + wysylka : będą pogrzewane? czerwony, czarny i zolta wtyka http://img17.allegroimg.pl/photos/oryginal/48/95/16/87/4895168761 lepiej skóra, ja mam i to extra wyglada
-
[B7 BRD] A4 B7 AVANT 2.0 tdi Quattro,19", gwint, wizyta u Rogala 202PS/427NM :)
za***ista
-
[ B7 BKE ] czarny sedan 1.9Tdi Jhimo 18' eibach -30. Nowe foty str 3
super, kolejne fajne autko na SR
-
Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
Super to wyglada, musze sie tez rozejrzec za takm zderzakiem
-
Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
Masz foty jak wyglada z nowym przodem i listwami na drzwiach??
-
twarde węże, czy to uszczelka pod glowicą?
witam, od pewnego czasu mam problem z ogrzewaniem w moim audi a4 -1.9tdi BKE. więc , auto odpala normalnie wszystko jest normalnie tylko nie grzeje na wolnych obrotach. nagrzewnica wyczyszczona , brak cisnenia w wężu zasilającym. no i te bardzo twarde węze. i bardzo duze cisnienie w zbiorniczku wyrownawczym. Myslalem ze to korek ale wymieniony i dalej to samo. Plynu nie ubywa. Prosze o pomoc.
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
O.K dziekuje za rade i pomoc.
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
A zadałeś sobie chociaż odrobine trudu żeby przeczytac wątek? taaa, pisalem do Majkiego ---------- Post dopisany at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ---------- Kurcze ale drożeją, w maju 2012 w ASO kosztowały za sztukę 41 zł (ja kupiłem za 37 zł) oryginalne są najlepsze dlatego je zostaw, poczytaj temat będziesz wiedział co zrobić by błędu nie było kupiłeś takie same jak kto? te same co Majki
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
A ja kupilem takie same jak Ty, nawet od tego samego sprzedawcy i wyskakuje mi błąd. Masakra!!!!