Treść opublikowana przez joker_
-
Przekładka silnika 2.0tdi BPW na 1.9TDI 131km AVF w A4 B7
Witam witam ja wlaśnie ogarniam przekladke z BPW padło na AVF, no i powiem tak zejutro prawdopodobnie gość to poskręca już do konca. Ogólnie to wszystko pasi elegancko tylko coś tam ze sprzeglem było... BPW manual a AVF auto.... nie wiem do konca jak co tam i wgale jak tylko poskrecam dam caly opis gdyby cos ; )
-
Pomocy ! Awaria po wymiania rozrządu.
stała u mechanika i zrobili także spoko
-
Pomocy ! Awaria po wymiania rozrządu.
jest jest jest DZIAŁA !!
-
Pomocy ! Awaria po wymiania rozrządu.
zalałem układ odkamieniaczem jakimś dam znać co i jak w tyg ; )
-
Jaki kolor rs18'
gdyby coś to z malowaniem też pomogę
-
Pomocy ! Awaria po wymiania rozrządu.
" jest gostek w olkuszu ,który ma pojęcie o audi,robi to gdzies w garażu ale warto udać się do niego,jak zdobęde namiar to dam ci cynk " czekam z niecierpliwością na ten cynk ; ) " jeżu z olkusza wie dużo o audi " a jeżu to kto ? kurde panowie powiem tak że problem jest zajebysty bo posprawdzaliśmy to na kompie z matio446 i nic zero błędów niby wszystko śmiga oprócz ogrzewania węże gorące, klapki pracują a pada deszcz i nie pojeździsz booo k**wa ciepło gdzieś sobie wieje ....
-
Jaki kolor rs18'
ColorMatic sprawdzony i przede wszystkim ma zajebysta puche bo z regulacją pionowo/poziomo ale też jest regulacja strumienia, kolor zrobisz jaki będziesz chciał z jakim ziarnem i wgl profeska najlepiej skręcić na min i powoli a dokładnie pomalować 2-4 razy pamiętając żeby nie za blisko i nie na raz bo będą zacieki : http://allegro.pl/jedyny-profesjonalny-lakier-spray-400ml-na-allegro-i4504926434.html bezbarwny : http://allegro.pl/lakier-bezbarwny-akrylowy-troton-1k-polysk-spray-i4553225621.html http://allegro.pl/motip-lakier-akrylowy-bezbarwny-klarl-500-ml-i4545849366.html i oczywiście musisz mieć jeszcze aceton, rozpuszczalnik żeby odtłuścić malowaną, wcześniej zmatowioną powłokę Można zaoszczędzić naprawdę sporo hajsu
-
Jaki kolor rs18'
pomalowałem raz i powiem ze dojechanie do krawężnika zadarło się i później obłaziła cała więc nie wiem ja wole sobie psiknąć elegancko i spokój
-
Jaki kolor rs18'
trwałość zależy od jakości zakupionego lakieru i czy dobrze odtłuścisz i zmatowisz felgę .
-
Jaki kolor rs18'
Kupuje lakier jaki kolor chce ok 800ml w aerozolu matowie papierem 1000 wodnym i maluje sam Do tego ok 600ml bezbarwnego z utwardzaczem i maluje drugi raz. Koszt ok 150zl
-
Pomocy ! Awaria po wymiania rozrządu.
Plastik kolo gazu jest gorący. Dziś odpowietrze mam nadzieję i że będzie śmigać
-
Pomocy ! Awaria po wymiania rozrządu.
Dzięki wielkie Magicbattle. Na szczęście odebrałem autko bez gotówkowo więc raczej nie będzie tak źle
-
Pomocy ! Awaria po wymiania rozrządu.
A obrazkowo jak by ktoś pokazał który to jest to będę bardzo wdzięczny
-
Pomocy ! Awaria po wymiania rozrządu.
no właśnie na liczniku pokazuje norme dochodzi do 90 i nic, ale jak odkreciłem korek od plynu chł. to nie powiem żeby niepobulgało... sprawdzę jutro co z tym. \ dolne węże są zimne tyle co wydotykałem na parkingu pod blokiem. matio446 <---- mam pytanie gdzie oddajesz autko albo gdzie można oddać gdzieś w okolicy ?
-
Pomocy ! Awaria po wymiania rozrządu.
Pomocy !! Oddałem ostatnio auto do wymiany rozrządu, oleju, poduszek pod silnikiem do zakładu IMPERIAL W OLKUSZU i poprosiłem żeby mechanik sprawdził co jeszcze. Auto stało 2 tydnie u super mechanika po czym odbieram auto z wymienionymi powyżej rzeczami aleee i tu zaczynają sie schody : - pierwsze dodanie gazu słysze świst a mechanik twierdzi ze dojdzie jeszcze waż od turbo bo jest pęknięty OK - wracam na warsztat silnik cały bok w oleju a mechanik na to że ok ich błąd zrobią uszczelnienie OK - widząc to wszystko odebrałem auto wsiadam i sprawdzając wszystko po kolei..... AWARIA !! - Nie działa ogrzewanie !!!! Jak usłyszałem od niego że to po prostu jak wymieniał płyn chłodniczy zapowietrzyło sie coś tam gdzieś tam i za parę kilometrów sie odetka będzie wszystko ok, odpowiedziałem że jak się odetka to dopiero wtedy zapłacę za te koszmarne usługi.... Jeździłem tak przez tydzień i nic, podjechałem do innego speca który na dzień dobry mówi termostat OK po wymianie termostatu okazuje się że i to nie pomogło . Ów znachor podpowiedział tylko tyle ze wszystkie węże są ciepłe i jak dla niego to wyłączona jest nagrzewnica z obiegu albo zapchana nagrzewnica ktora powinna się odetkać po kilometrze ... k**wa ?!?! Błagam pomóżcie ;/
-
Gumowa rura z metalową końcowką od turbo.
No to chyba wezmę tego najtańszego bo to żaden majątek a może akurat.
-
Gumowa rura z metalową końcowką od turbo.
Tylko u mnie wydaje mi się że jest taka metalowa końcówka na 2bolce od strony turbawki.
-
Gumowa rura z metalową końcowką od turbo.
No właśnie kurde tez nie wiem o co chodzi z tą ceną. Niby jest jakas tam 12mies. gwarancja ale nie wiem. A kupował ktoś taką rurę? Albo gdzie warto kupić
-
Gumowa rura z metalową końcowką od turbo.
Witam wszystkich, mam takie pytanie, czy lepiej kupić nowy z allegro http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4486935472 czy http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4546958034 czy też może http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4480664822 a nie chce kupić jakieś d*py a turbo mechanik który zlokalizował świszczenie od razu 950zl tylko serwis. i nie wiem czy kupić gdzieś coś z allegro czy co . POMOCY
-
Jaki kolor rs18'
powiem tak że jak odebrałem felge z piaskowania i była psiknięta proszkowo podkładem na biało to była chwila zastanowienia, ale ten grafit....... mówił do mnie myślę że jak się zbiorę to mooże będzie za nie długo może nawet szybko tylko nie jestem do końca przekonany z tymi bo grill cały z kratkami na kolor nadwozia CZARNY .... w sumie kto nie ryzykuje ten nie ma. ogień z
-
Jaki kolor rs18'
cześć grafit podoba mi sie
-
czarne b7 avant 2.0tdi 170km rs18' MMI s-line....
korbotronik ała no ale wszystko powoli ; ) na dniach odbiore rs6 ale 18' , pewnie za jakiś czas dopiero wskoczą 19'
-
czarne b7 avant 2.0tdi 170km rs18' MMI s-line....
Witam. Zakupiłem ostatnio takie coś czarnego i to chyba całkiem fajne - 2.0tdi 170km po modyfikacji w niemczech - MMI - grzane d*py - tempomat - bi-xsenon skrętny - czujnik zmierzchu i deszczu - tempomat - pakiet oświetlenia wew. full - kiera multi s-line - lampki dzienne z funkcją odprowadzania do domu - el. szyby przód, tył korby - wejście na iphone 4 w podłokietniku - czujniki parkowania przód+tył - clima 2-wie strefy - lodówka w schowku plany : - ściema przednich szyb - rs6 19' - czarny grill i wkłady lamp - a później się będzie dalej myśleć realizacja : - felga ori rs6 18' grafit - dziś odebrałem zajebyste ramki od kolegi LukasxXx zdjęcie nie oddaje tych zajebystych ramków to be continue ! sedan 96r. 1.9tdi afn 110km było.... avnt 98r. 1.9tdi ajm 115km było.... jest b7
-
Jaki kolor rs18'
Witam . jaki kolor proponujecie ? Mam 3 w ciemnym graficie lecz jedna dopiero będzie się malować.... więc może wszystkie psikne tylko na jaki ?
-
[B5 AFN] Czy warto kupić takie zawieszenie ? POMOCY !!
a gdyby mieć takie amory tylko inne sprężyny wsadzić ? [br]Dopisany: 03 Maj 2011, 15:39_________________________________________________i do tego sprężyny AP -40 ? panowie jak myślicie byłoby coś z tego lepszego niż mts ?