Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Czy warto kupić takie zawieszenie ? POMOCY !!


joker_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi: mam Mały problem ponieważ czeka mnie wymiana amorów i staram sie znaleźć coś na mój sportowy apetyt nie naruszając za bardzo komfortu.

A więc pytanie czy z takiego zestawu byłbym zadowolony i czy będzie pasował :wallbash:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=1591779097&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.

proszę o pomoc pozdrawiam ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada na jafny zestaw :mysli: ale jesli chodzi o komfort to roznice odczujesz, albo jezdzisz komfortowo, najlepiej na oryginalach, albo na sportowo :gwizdanie: oczywiscie do wszystkigo sie idzie przyzwyczaic [br]Dopisany: 03 Maj 2011, 10:08_________________________________________________a obnizylem swoja o 40mm na ori amorach jak widac ponizej, no i komfort szlag trafil ;( .......ale..za to sie trzymaa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli te amorki beda fajnie smigac czy lepiej sie nie bawic w uzywke i lepiej kupic moze mts nowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tylko i wylacznie kwestia kasy no :wink4: osobiscie takie rzeczy wolalbym nowe, no chyba ze mam pewnosc ze ktos mi oferuje naprade dobre amorki lub sprezyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdziły w 2,5TDI wiec nie licz na to że siądzie te -30 :gwizdanie: ja na twoim miejscu brał bym MTSy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie w tym ból ze nie wiadomo co to jest :wallbash:[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 15:35_________________________________________________tylko nie wiadomo ile na tych mts pojezdze :kwasny:

a kayaby to chyba coś lepszego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi o to co to jest bo widać to na fotkach i nie wygląda na złe, ale to jest zestawik do V6 anie R4 :gwizdanie: róznica wagowa jest, auto stanie nie równo, amory będą twardsze nizdedykowane takie same do twojego silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdyby mieć takie amory tylko inne sprężyny wsadzić ? :mysli:[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 15:39_________________________________________________i do tego sprężyny AP -40 ? :mysli:

panowie jak myślicie byłoby coś z tego lepszego niż mts ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i by dało rade na tym jeżdzić, gorzej jak byś wsadził z 1,9 do 2,5 to by nie miało prawa "dobrze jeździc"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...