-
Niskie napięcie ładowania w Audi A4 B8
Panowie czy ten oryginalny kabel może być również odpowiedzialny za problem z działaniem rozrusznika? Otóż mam problem z działaniem rozrusznika, nie chce on kręcić za każdym razem gdy silnik jest rozgrzany. Na zimnym odpala od strzału. Wymieniłem rozrusznik na nowy (nówka sztuka) oraz przeczyściłem wszystkie styki i przewody masowe ale problem dalej występuje. Dzieje się to wyłącznie na rozgrzanym silniku i przejawia się tym, że albo się rozrusznik zacina kompletnie albo zakręci z wielkim trudem z 2-3 razy. Wówczas muszę próbować odpalić auto wielokrotnie i po jakiś kilku próbach odpala normalnie. Jest to o tyle dziwne, że nie dzieje się za każdym razem.
-
Niskie napięcie ładowania w Audi A4 B8
Faktycznie, po przeglądnięciu jak idzie ten kabel zdecydowałem się na...bypass Puściłem dodatkowy kabel przez tą gumową przelotkę i w czarnej peszli, także instalacja wygląda jak ori. Użyłem kabla 20 mm^2 o długości 2 metrów. Dorobiłem sobie też śrubę w punkcie zejścia się plusów.
-
Niskie napięcie ładowania w Audi A4 B8
U mnie też wczoraj pojawił się ten problem. Na alternatorze mam 14,5 V, na tym połączeniu pod szybą już tylko 12,6 V. Ktoś z was Panowie wyciągał może ten oryginalny kabel i próbował go naprawić? W sensie przeczyścić wszystkie styki, zaizolować itp. Nie chcę robić bypasuu bo dla mnie to druciarstwo
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
przejechałem na MS 3 tys i już mi coś stuka w lewym kole montowałem sam a mechanikiem nie jestem także mogłem coś zrobić nie tak
-
Wałbrzych
chłopaki miałem lekkie zderzenie z murkiem i szukam prawej lampy przedniej (pasażera) do polifta, jak by ktos coś wiedział to proszę o kontakt.
-
Wałbrzych
ta bielawa to niezły pomysł można nad tym pomyśleć
-
Wałbrzych
panowie kiedy jakieś spotkanie robimy??
- Wałbrzych
-
Wałbrzych
naprzeciwko reala masz taki duży parking:) to własnie tam:)
-
Wałbrzych
okej to niechaj będzie 14:)))
- Wałbrzych
-
Wałbrzych
tam gdzie ostatnio było gitarka,czyli pod realem:) godzina to myślę że 15 będzie okej i jak coś to się pod kfc podjedzie:p może zróbmy listę obecności: 1. beemek88
-
Wałbrzych
może być i niedziela:))
-
Wałbrzych
no to może być następny week:))
-
Wałbrzych
no wiosna już wychodzi także przydało by się spotkać)
beemek88
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta