Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

msckA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez msckA4

  1. Też myślałem że powinien ustawić no ale powiedział od razu jak sprawdził tym sprzętem co mierzy światło że lampa jest nie dopuszczalna. Powiedział mi że poprzedni właściciel celowo opuścił lampę żeby kierowców nie oślepiała no ale ja jestem zielony z tematu. Jutro jadę do mechanika bo nie mam nawiewu na szybę i nogi to powiem żeby coś poradził na to.
  2. No właśnie ale hm... u diagnosty świeci jak anglik i nie wiem czy to się jakoś soczewkę przestawia czy co. Zielony jestem
  3. No gość powiedział że muszę wymienić. No ale gdzieś wyczytałem że te strzałki które wyżej pokazałem mają znaczenie. Tylko nie wiem czemu tam są w prawo i w lewo strzałki na jednej lampie hm... regulacja wysokości nie ma sensu bo będzie za wysoko i oślepia kierowców. Na zdjęciu jest opisane że to lampa do prawego lub lewego ruchu. Ale jak to się zmienia hm...
  4. Witam. Byłem na przeglądzie ostatnio (pierwszy raz po kupnie Audi A4 Avant) i okazało się że mam lampę z anglika i muszę wymienić. Na lampie jest takie oznaczenie " <----- ----->" i nie wiem co to znaczy. W związku z tym mam pytanie czy można to jakoś przerobić na wymogi Polskie czy czeka mnie kupno nowej lampy?
  5. Dzięki bardzo. Jakoś sobie z tym poradzę.
  6. Witam. Kupiłem Audi A4 B5 Avant i mam problem z nawiewem pod przednią szybą. Kiedy włączam nawiew to słychać szum nagrzewnicy ale powietrze nie leci na szybę. Reszta nawiewów dmucha aż miło. Teraz jest największy problem bo strasznie parują mi szyby po uruchomieniu silnika i dopiero gdzieś po 12 kilometrach jest bardzo dobra widoczność. Nie znam się kompletnie na tym i jeśli ktoś może mi pomóc to będę bardzo wdzięczny.
  7. Jak się dostać do takiego wzmacniacza. Mam ten sam problem
  8. Witam. W moim Audi mam problem z odbiorem stacji radiowych (ciągłe szumy). Wiem że w podsufitce jest wzmacniacz antenowy i chciałem się do Niego dostać. Wyjąłem oświetlenie nad bagażnikiem no i widać przykręcony do dachu wzmacniacz tylko ciężko się dostać żeby go wykręcić. Chciałem połączyć to na krótko żeby sprawdzić czy to na 100% jest wina wzmacniacza no ale nie wiem jak sie do tego zabrać. Może któryś z kolegów ma jakieś doświadczenia w tej sprawie lub ewentualnie potrafi mi pomóc?? Będę bardzo wdzięczny
  9. Witam. Jestem moje marzenie się spełnił i w końcu od miesiąca jestem właścicielem AUDI A4 Avant od miesiąca. Pozdrawiam wszystkich klubowiczów :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.