-
[ALL] Pilnie poszukuje :P Prosze o pomoc
kurede nie ma programu wiec nie wiem czy tam bedzie ale bede obserwował dziekuje za pomoc i czekam na dalsze stronki
-
[ALL] Pilnie poszukuje :P Prosze o pomoc
witam wszytkich potrzebuje pomocy w znaleziu pewnej transmisji ktora odbedzie sie dzisiaj mianowicie chodzi mi o zuzel Polonii z ROW-em Rybnik w bydgosczy nie chodzi mi o to ze jestem jakims ogromnym fanem ale mam tak takie osobiste powody i musze to obejrzeć już od 2 dni po necie gdzie bedzie mozna to obejrzeć pomozcie znalesc jakas informacje gdzie bedzie mozna to obejrzeć na jakim kanale lub jakas strona PILNE odwdziecze sie 6 pakiem
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
http://nasza-klasa.pl/profile/3598038 to jest moj profil
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja tez dotarłem i chciałem podziekowac Marcinowi i Asi za pomoc z samochodem i dowiezienie na zlot impreza super wielki szacun dla organizatorów było super
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
hehe nie ale lepiej wyjechac wczesniej na spokojnie zreszta mam mechanika z rana fryzjera myjnie itp tak ze prawdopodobnie bede na 14
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja bede na serwisie gdzies koło 13 :00 tak ze jak cos bede czekał moj nr to 07526166172
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
spalismy w tym hotelu na ostatnim zlocie i nieczego nie brakowało ... czysto i ładnie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
mnie tez jakos pogoda nie rusza poza tym ze zanim dojade całe auto bedzie brudne .....
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
jutro bede do ciebie dzwonił po robocie .... koło 15 to sie dogadamy dzieki wielkie i pozdro
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
tu nie chodzi o kase tylko to ze bede gdzies jezdził do innego hotelu pozniej taxa do was pozniej spowrotem taxa do hotelu itp
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no własnie w tykm nie ma :/
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
mam mały problem chciałem zabukowac hotel a juz nie ma miejsc :/ moze jest ktos kto zabukował a nie jedzie ??
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ile osob jedzie z okolic londynu ?? musimy sie gdzies spotkac i jechac razem [br]Dopisany: 21 Październik 2009, 10:33_________________________________________________moze w tym samym miejscu co ostatnio ( w tej restauracji ) na Langley
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
tylko zeby nie było tak jak ostatnio zanim my dojechalismy z okolic londynu to nie zdazyłem obejrzec wszytkich aut i pogadac a juz sie zmywalismy .....
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
jak cos to ja wejde na kogos miejsce
koper86
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta