Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

koper86

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. kurede nie ma programu wiec nie wiem czy tam bedzie ale bede obserwował dziekuje za pomoc i czekam na dalsze stronki
  2. witam wszytkich potrzebuje pomocy w znaleziu pewnej transmisji ktora odbedzie sie dzisiaj mianowicie chodzi mi o zuzel Polonii z ROW-em Rybnik w bydgosczy nie chodzi mi o to ze jestem jakims ogromnym fanem ale mam tak takie osobiste powody i musze to obejrzeć już od 2 dni po necie gdzie bedzie mozna to obejrzeć pomozcie znalesc jakas informacje gdzie bedzie mozna to obejrzeć na jakim kanale lub jakas strona PILNE odwdziecze sie 6 pakiem
  3. http://nasza-klasa.pl/profile/3598038 to jest moj profil
  4. ja tez dotarłem i chciałem podziekowac Marcinowi i Asi za pomoc z samochodem i dowiezienie na zlot impreza super wielki szacun dla organizatorów było super
  5. hehe nie ale lepiej wyjechac wczesniej na spokojnie zreszta mam mechanika z rana fryzjera myjnie itp tak ze prawdopodobnie bede na 14
  6. ja bede na serwisie gdzies koło 13 :00 tak ze jak cos bede czekał moj nr to 07526166172
  7. spalismy w tym hotelu na ostatnim zlocie i nieczego nie brakowało ... czysto i ładnie
  8. mnie tez jakos pogoda nie rusza poza tym ze zanim dojade całe auto bedzie brudne .....
  9. jutro bede do ciebie dzwonił po robocie .... koło 15 to sie dogadamy dzieki wielkie i pozdro
  10. tu nie chodzi o kase tylko to ze bede gdzies jezdził do innego hotelu pozniej taxa do was pozniej spowrotem taxa do hotelu itp
  11. no własnie w tykm nie ma :/
  12. mam mały problem chciałem zabukowac hotel a juz nie ma miejsc :/ moze jest ktos kto zabukował a nie jedzie ??
  13. ile osob jedzie z okolic londynu ?? musimy sie gdzies spotkac i jechac razem [br]Dopisany: 21 Październik 2009, 10:33_________________________________________________moze w tym samym miejscu co ostatnio ( w tej restauracji ) na Langley
  14. tylko zeby nie było tak jak ostatnio zanim my dojechalismy z okolic londynu to nie zdazyłem obejrzec wszytkich aut i pogadac a juz sie zmywalismy .....
  15. jak cos to ja wejde na kogos miejsce

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.