Treść opublikowana przez koper86
-
[ALL] Pilnie poszukuje :P Prosze o pomoc
kurede nie ma programu wiec nie wiem czy tam bedzie ale bede obserwował dziekuje za pomoc i czekam na dalsze stronki
-
[ALL] Pilnie poszukuje :P Prosze o pomoc
witam wszytkich potrzebuje pomocy w znaleziu pewnej transmisji ktora odbedzie sie dzisiaj mianowicie chodzi mi o zuzel Polonii z ROW-em Rybnik w bydgosczy nie chodzi mi o to ze jestem jakims ogromnym fanem ale mam tak takie osobiste powody i musze to obejrzeć już od 2 dni po necie gdzie bedzie mozna to obejrzeć pomozcie znalesc jakas informacje gdzie bedzie mozna to obejrzeć na jakim kanale lub jakas strona PILNE odwdziecze sie 6 pakiem
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
http://nasza-klasa.pl/profile/3598038 to jest moj profil
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja tez dotarłem i chciałem podziekowac Marcinowi i Asi za pomoc z samochodem i dowiezienie na zlot impreza super wielki szacun dla organizatorów było super
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
hehe nie ale lepiej wyjechac wczesniej na spokojnie zreszta mam mechanika z rana fryzjera myjnie itp tak ze prawdopodobnie bede na 14
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja bede na serwisie gdzies koło 13 :00 tak ze jak cos bede czekał moj nr to 07526166172
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
spalismy w tym hotelu na ostatnim zlocie i nieczego nie brakowało ... czysto i ładnie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
mnie tez jakos pogoda nie rusza poza tym ze zanim dojade całe auto bedzie brudne .....
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
jutro bede do ciebie dzwonił po robocie .... koło 15 to sie dogadamy dzieki wielkie i pozdro
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
tu nie chodzi o kase tylko to ze bede gdzies jezdził do innego hotelu pozniej taxa do was pozniej spowrotem taxa do hotelu itp
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no własnie w tykm nie ma :/
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
mam mały problem chciałem zabukowac hotel a juz nie ma miejsc :/ moze jest ktos kto zabukował a nie jedzie ??
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ile osob jedzie z okolic londynu ?? musimy sie gdzies spotkac i jechac razem [br]Dopisany: 21 Październik 2009, 10:33_________________________________________________moze w tym samym miejscu co ostatnio ( w tej restauracji ) na Langley
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
tylko zeby nie było tak jak ostatnio zanim my dojechalismy z okolic londynu to nie zdazyłem obejrzec wszytkich aut i pogadac a juz sie zmywalismy .....
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
jak cos to ja wejde na kogos miejsce
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ale smieszne hehehe przejechałem nia juz 16 tys mil i chodzi bez problemowo [br]Dopisany: 19 Październik 2009, 23:48_________________________________________________a flacha pewnie ze bedzie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja musze troszke nakabinowac bo w sobote i w niedziele powinienem byc w pracy .... ale chyba wezme 2 dni chorobowego ... w dzien zlotu mam urodzinki i raczej niechce ich spedzic siedzac w pracy do 22 :/
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
jestem chetny bede napewno
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
hehe film super ....., chyba jestem pierwszy ktory ogladał [br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 00:29_________________________________________________( z dzwiekiem )
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
my tu gadu gadu a kilka pomysłów padło ale jakos zaden sie nie rozwinioł
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
mi data i miejsce jest obojetne dostosuje sie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
witam szukam pilnie kogos z tych okolic Reyland Car Sales A303 Seavington Somerset TA19 0QB
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
sorki ale nie bylo mnie kilka dni bo nie mam neta jak jakies duze zmiany to dajcie znac na koma bo nie bede mial kilka dnie jescze
-
[B5 ALG] Jak zamontować aluminiowe obwódki na zegary?
:mysli:odlaczalem i podlaczalem 3 razy ahaaa nie podswietla mi tez wskazowki od obrotomirza i 7.... i 8... tys obrotow tzn w tym miejscu tez sie nie swieci
-
[B5 ALG] Jak zamontować aluminiowe obwódki na zegary?
witam mam taki problem zakladalem aluminiowe ramki w a4 podlaczylem wszytki odelanie tak jak bylo i teraz nie dziala mi wyswietlacz ile ma samochod przejechane co moze byc przyczyna ?? i