Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gucio07

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gucio07

  1. Podziękował za spota
  2. 501 64 23 51 :hi:z wieczora,dzięki Wąski za kontakt
  3. jest kilkanaście stron wcześniej jasne może i jest gdzieś w krakowskich ale po zmianie forum nie do znalezienia gdzie to było i na której stronie o tym rozmawialiśmy
  4. :hi:panowie potrzebuje numer do Biskupic do tych oponiarzy co wszyscy jeżdżą ?? Mam do oddania dywaniki welurowe do B5 jak ktoś chętny to pisać
  5. :hi:z wieczora napieraj do niego bo on na pewno ma sam u niego kupowałem i dałem 50zł ciężko będzie o ten numer sterownika bo sam kiedyś szukałem i przerąbane go było znaleść .Tranzit wymienisz sobie go sam jest trochę rozkręcania ale da się samemu to zrobić
  6. Auto Gaz Marcin Nowak ul. Makuszyńskiego (608862448). Mają raczej długie terminy ale warto poczekać, miałem w Skodzie sekwencję robioną u nich i poza 1 wymianą filtra i bezpiecznika instalacji nie dotykałem więcej nic. Możesz się na mnie powołać to może jakiś mały rabacik dostaniesz. Robią gaz do wszystkiego co przyjmie taką przeróbkę, widziałem np u nich Infiniti, Phaetona czy Forestera :-) Potwierdzam !!! Moj sąsiad - robi nawet grube fury - mozesz powiedziec ze jestes od Karola Kołodzieja - może wymysli cos fajnego. Podziękował za kontakt przedzwonię sobie tam ,byłem dzisiaj u jednych gaziarzy na razie zorientować się co i jak .A tak to z wieczora
  7. panowie szukam dobrego Warsztatu co montują gaz , możecie coś polecić ??
  8. Moja jest cała:naughty:,ale współczuje kolizji a tak pozatym to
  9. Podziękował za spota .Boseron nie szalej bo mandat dostaniesz i do ..........punktów:naughty::naughty:
  10. Byłem skorzystałem i polecam wszystkim ESCARO:naughty:
  11. Zgadza się auto zmienione ,więc napewno byś mnie nie poznał
  12. Miodzio rano róg kapelanki a monte casinno
  13. :bry:dalej coś nie mogę się do tego forum przyzwyczaić
  14. Siema z wieczora a jak się dodaje emotki bo gdzieś znikły
  15. co jak co ale średnio mi się to podoba wszystko masakra

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.