Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gucio07

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gucio07

  1. Ramzes i jak tam dzwoniłeś do tego elektronika ogarnął ci to a tak btw to
  2. Teraz wszędzie ją widać Dokładnie i jest odrazu reklama forum
  3. :hi:Pablo jak ładnie twoją A4 się prezentuje na TAXI
  4. Lenox przed południem w Wieliczce w okolicach rynku
  5. Widziany gruszka w Wieliczce po 18 w okolicy rynku
  6. Może to nie w Krakowie, ale pomiędzy Wieliczką, a Gdowem w Sławkowicach jest dobry gość - Wojtek - 609281723 dzięki krumak zadzwonie do niego napewno Ja mam też dobrego elektryka ma warsztat niedaleko góry borkowskiej działa z samochodami i dobrze ogarnia elektronikę .Poniżej masz jego numer 606-532-048 a tak btw to wszystkim
  7. Pablo w razie czego MOHITO dobrze ci mówi dokładnie jest to AOH Janusz Jałocha mój kuzyn się dobrze z nim zna więc jak coś będziesz potrzebował to daj mi znać Wysłane z mojego GT-S5830i
  8. Pablo przyjedzie do Polski i będzie jak nowy :grin:a tak btw to
  9. z wieczora .Pablo a co już ci się znudziła Bmka że rozglądasz się za nową furą
  10. z wieczora .Co odnośnie magłownic to mogę polecić tą firmę Kuzicars - przekładnie kierownicze znam firmę i właścicieli i mogę śmiało polecić .Śmiało możesz się powołac na mnie
  11. Wysłane z mojego GT-S5830i
  12. Też tak myślę że do białego z czarnym dachem gril czarny też będzie bardzo dobrze wyglądał
  13. widzę że wszyscy powoli się na rowery przerzucają już niebawem i będziemy mieć spoty rowerowe Wysłane z mojego GT-S5830i
  14. Z tego co mi sie przypomniało to mówili o firmie Dipol co na Ciepłowniczej mają siedzibę
  15. jeszcze dołożyłbym ciemne szyby i UK blachy i nikt ci nie podskoczy na dzielnicy .A tak serio to super wozidło jest bujana na całego
  16. Wszystkiego Najlepszego Kamil Wysłane z mojego GT-S5830i
  17. Potwierdzam bardzo ładnie się prezentuje furmanka oblukana na żywo
  18. Podziekował za spota również

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.