Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gucio07

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gucio07

  1. Podziękował za spota .Boseron u ciebie pod halogeny coś z takich żarówek co ci mówiłem ŻARÓWKI 2x H11 27 LED CAN BUS BMW 1 E90 E91 X3 X5 (3510050212) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  2. Fantowski najlepszego Wysłane z mojego GT-S5830i
  3. .Boseron powodzenia miejmy nadzieję że bmw już będzie śmigało Wysłane z mojego GT-S5830i
  4. Pablo TAXI dzisiaj przed 20 w łagiewnikiach ,zamienione kilka słów z Bratem
  5. z wieczora .Pablo zmień podświetlanie tablicy w A4 bo jechałem za twoim bratem i dyskoteke ma
  6. z wieczora .Ramzes gratulacie.Michail tu masz stronkę co regeneruja magiel sprawdzona firma parę osób robiło i nie narzekali Kuzicars - przekładnie kierownicze
  7. również podziękował za spota Fanta kiedy rezasz airida
  8. z wieczora .Dante byłeś rano w Wieliczce ,bo chyba cię widziałem
  9. Bardzo dobra reklama :decayed: Miodzio a Biskupice zadzwoń do chłopaków
  10. Moje dialogi nie nadają się do upubliczniania Bo Audi to szrot. - YouTube Co za zj** Dokładnie ale jak się nic nie ma w głowie to tak jest ciul tam z burakiem szkoda naprawde A8 :facepalm:
  11. Wysłane z mojego GT-S5830i
  12. nie ogladalem wczoraj E46 ale porazka totalna ---------- Post dopisany at 13:26 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ---------- jak tak dalej pojdzie to przy dobrych wiatrach na spocie zjawie sie dopiero na przyszly rok nie przesadzaj aut jest w ciul tylko trzeba sie uzbroic w cierpliwość i kupisz w końcu coś nie zajechanego chce mu sprzedać moje to nie chce a takie ładne amerykańskie bo przy okazji dostane kredyt w gratisie Oj tam bierz B6 od Fantowskiego napewno ci jakiś rabat da
  13. nie ogladalem wczoraj E46 ale porazka totalna ---------- Post dopisany at 13:26 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ---------- jak tak dalej pojdzie to przy dobrych wiatrach na spocie zjawie sie dopiero na przyszly rok nie przesadzaj aut jest w ciul tylko trzeba sie uzbroic w cierpliwość i kupisz w końcu coś nie zajechanego
  14. Wysłane z mojego GT-S5830i
  15. A ty gdzie się podziewasz ostatnio:whistling: A gdzie mam się podziewac za tydz.postaram się dotrzeć na spota Wysłane z mojego GT-S5830i
  16. Wysłane z mojego GT-S5830i
  17. ja postaram się być Wysłane z mojego GT-S5830i
  18. Wysłane z mojego GT-S5830i

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.