Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gucio07

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gucio07

  1. Nie musisz mi tłumaczyć bo jak najbardziej rozumiem i wiem o co chodzi ,ale jak zwykle ty wszystko wiesz najlepiej.Słuchaj mnie gdyby to audi było zrobione to nie kosztowało by 15 tyś tylko 30 tyś zresztą zobacz sobie ceny tych modeli w niemczech to zobaczysz ile by to kosztowało .Dla Ciebie jest to dużo dla innego w sam raz napewno się kupiec znajdzie .Tyle na ten temat amen
  2. To właśnie Merole z "tej" strony... I w takich cenach jak pisałem... Więc moim zdaniem cena za Audice totalnie z d*py... Tranzit cena mi nie wydaje się z d*py ,zreszta każdy sprzedaje za ile uważa ,nikt też takiego auta ci za darmo nie odda .Merce fajne ale jak myślisz że kupisz takiego Merca i nic nie dołożysz to jesteś w błędzie .Niestety takie auta troche kosztują w utrzymaniu ,oczywiście jeśli chcesz doprowadzić auto do stanu idealnego chyba że chcesz pojeździć chwilę i potem zezłomować jeśli nie traktujesz takiego auta jak klasyka.Mam też paru znajomych co mają takie auta i trochę kasy w nie włożyli .Możesz zapytać się Wąskiego czy SokolaNh ile w swoje wozy włożyli kasy to dowiesz sie prawdy ile to wszystko kosztuje.
  3. Tranzit to jak ceny takich merców masz to nic tylko brać ,bo u nas w polsce za ładnego merca klasyka musisz troszkę dać ,co do ceny Audi znajomego myślę że jest dobra ,bo za super stan musisz dać 2 razy tyle ,prędzej czy później kupiec sie zawsze znajduje na takie auta .
  4. czy ja wiem Boseron zobacz sobie na mobile.de po ile te auta stoją tym bardziej że może tego modelu zostało parę sztuk .A jak to auto było by zrobione to już wogóle by kozak wyglądało .Nie oszukujmy się jest to już klasyk jak ktoś nie ma kasy żeby zrobić takie auto to nie kupuje ,bo wiadomo że wszystko kosztuje
  5. z wieczora znajomy ma do sprzedania Audi fajny klasyk jakby ktoś chciał Audi 200 C2 Typ 43 rarytas Rzezawa ? Tablica.pl
  6. Dante przed 14.00 róg Wielickiej a Nowohuckiej ładnie te lampy ci z tyłu świecą
  7. :hi:Jak się wyrobie dzisiaj to Pablo też wezmę kalendarz
  8. z wieczora .Fajnie Boseron że sie udało zamienić jak będziesz kiedyś na spocie to sobie oglądne .Co do spalania jak już jesteście to jak miałem clio 1,5 DCI 85KM to w cyklu mieszanym wychodzi 4l na trasie nawet poniżej 4l
  9. Wysłane z mojego GT-S5830i
  10. Podziękował za spota:hi:i jeszcze raz Wesołych Świąt:wink:
  11. :hi:Lenox Najlepszego
  12. Widziany Gabriel Wieliczka dzisiaj stałeś na światłach koło biedronki po 18.00
  13. z wieczora ,widzę że coś się dzieje na forum
  14. Ramzes wieczorową porą podgórze jechał firmówką

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.