Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gucio07

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gucio07

  1. Jeśli ci chodzi o TTC to on działa na Biskupińskiej na rybitwach
  2. Jak chcesz to uderzaj do TTC do Daniela dobrze ogarnia samochody
  3. Jeśli zrobisz to co mówiłeś to będzie kox świeciło:D Wysłane z mojego GT-S5830i
  4. Będzie mieszkanie wolne od końca września 2 pokojowe jeśli cię interesuje ,bo moja siostra sie przeprowadza ul.Pradnicka wiem ze ona placi ze wszystkim 1300zl jak coś to pisz
  5. PABLO jeśli chodzi o żarówki to jak już chcesz to zakładaj osramy night breaker lepszą opinią się cieszą mam takie i naprawdę są ok
  6. również podziękował za spota
  7. sama prawda BOSERON też chwilę jeździłem tylko e39 w 3.0d tylko ta słabsza 184km i tak miasto do 12 l trasa koło 8l więc wszystko się zgadza:) Wysłane z mojego GT-S5830i
  8. Wysłane z mojego GT-S5830i
  9. Słuchaj mnie jeśli inni płacą za strefę np .ja regularnie bo mam abonament i innym szkoda wrzucić 3 zł to niech potem się nie wymigują że szkoda 100zł .Jeśli inni płacą za strefę to niestety musisz się liczyć z mandatem jak ci sie nie chciało iśc po bilecik .Tyle na ten temat z mojej strony.
  10. podziękował wszystkim za życzonka Wysłane z mojego GT-S5830i
  11. No to z Pablem możecie jeszcze sobie kupić po dresie , a tak serio to fajne autko i gratuluje a ta X3 nie ma chipa bo napewno z tego co wiem to były 184KM i potem miały 204KM i najmocniejsze chyba mialy 286 KM z tego co pamietam a tak to btw :hi:z wieczora
  12. :hi:z wieczora pany .Boseron buty masz gotowe
  13. Dante po południu na orlenie na ruczaju jak mył auto
  14. .D4NTE Wszystkiego najlepszego
  15. : hi: Transit przedzwon sobie pod ten numer 516193874 lub jeśli nie będzie odbierał to tu masz ich stronkę www.pompywtryskowe.eu możesz spokojnie powołać się na mnie Wysłane z mojego GT-S5830i
  16. Też byłem, mogłeś trąbić na koma W ostatniej chwili cię widziałem a potem szwedalem się po mieście ale na całe szczęście nie musiałem stać w tej kolejce żeby wyjechać z pod decathlona Wysłane z mojego GT-S5830i
  17. Gruba akcja była pod decathlonem ale na moje szczescie nie wjechalem bo juz obstawili wjazdy ,byłem także na rybitwach i też pozamiatane .Także Decathlon i Rybitwy na ten sezon jest spalony .Pablo byłeś na klasykach bo chyba cię widziałem jak wyjeżdzałeś w aleje
  18. Boseron można spróbować rozklepac na kopycie i powinno coś pomóc.Podjedz na bobrzynskiego do warsztatu szewskiego na osiedlu europejskim i wszystko ci mój kolega powie czy da się to zrobić czy nie, bo nie masz daleko Wysłane z mojego GT-S5830i

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.