Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gucio07

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gucio07

  1. To widzę imprezka się udała
  2. Nigdy nie mów nigdy Kom już podałem na forum więc w razie czegoś dzwoń. A nóż się poopijamy i będziemy tam nocować Hehehe Spoko ,będe dzwonił jak coś
  3. Ja niestety też nie wpadnę bo zajechałbym na 23 więc już po imprezie będzie
  4. Sokół swoją B2 coupe jak wyjeżdżał z Józefa na Krakowską z piskami koło południa
  5. Podziękował za spocika .Wielki szacun Sokół za Audi ten dzwięk .Boseron wklejaj filmik
  6. Dzięki panowie za namiary podowiaduje się co i jak i będę działał.Ja postaram się już być w niedzielę,hahaha mamy w sobotę i niedzielę nasz Tuning Show
  7. lepsza niż Ori ale masz czyściutko a środeczku :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 21:48_________________________________________________ widzieli może kiedyś się tak nauczę http://www.liveleak.com/view?i=d6e_1304339216 Kozak,fajnie koleś wymiata Czeka mnie wymiana szyby przedniej ,jaki zakład polecacie w Krk,żeby znów nie zdarli ze mnie a dobrze zrobili??
  8. z wieczora ,po dzisiejszej jeździe w deszczu bez wycieraczek ,usterka usunięta ,zajeło to 3h ale warto wycieraczki śmigają jak nowe teraz
  9. widze ze zaczyna sie mnie widziec w seacie :> Mrugnołem awaryjkami ale nie wiem czy skojarzyłeś
  10. Sokolnh Wszystkiego Najlepszego ,a tak pozatym to
  11. Widziany Ozzy_Wells na zakopiańskiej
  12. Cuber,Themon i Grzeg Wszystkiego Najlepszego A tak pozatym to
  13. Również Wszystkiego Najlepszego
  14. Pewnie na G. Roweckiego Dnia wczorajszego około 17.30 Roberto mocno skupiony za kierownicą Swej błękitnej strzały na D. Pasterza. A dzisiaj zaś rano dopatrzyłem na ul.Kawiory B5 avant KRA - trzyje to :?: POZDRWAWIAM Dokładnie tak koło Cerfa na Bobrzyńskiego
  15. również Wszystkiego Najlepszego z okazji Świąt Wielkanocnych
  16. ładnie pas czyżyny prawda
  17. Widziany Jarko jak pomykał przez Ruczaj w stronę Skawiny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.