Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gucio07

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gucio07

  1. Podziękował za spocika ,ale nie liczni tylko byli
  2. ale tu cisza dzisiaj
  3. Zajeb.sta akcja Powini ją przeprowadzić również w Krakowie Tylko może zamiast tej pyty powinni naklejać karnego kut.sa za chu.owe parkowanie Jechałeś dzisiaj może ul.Dietla koło 19 skręcałeś na światłach w ul.Koletek bo nie wiem czy to ty takie same audi jak twoje ale dokładnie nie zauważyłem
  4. Dietla dzisiaj koło 19 widziany to chyba ty Transitpower byłeś skręcałeś w lewo w koletek??
  5. siema z wieczora ale się chłopaki rozpisali
  6. wszystkim ja jeszcze nie wiem ale mogę się dzisiaj nie wyrobić
  7. dla tych co zostali
  8. Cisza bo wszyscy pakują się do BT
  9. Dzięki Kerczi będę wysyłał tą firmą co mi podałeś sprawdzałem dużo możliwości i chyba najtaniej będzie
  10. http://www.4logis.pl/ nie znam tej firmy w ilu paczkach wysłać słyszałem że jak każda felga osobno idzie to taniej jest prawda to??
  11. Pany potrzebuje wysłać felgi 18 z oponami kurierem jaka firmę polecacie
  12. Ja niestety dzisiaj nie podjadę bo mnie bierze jakieś chorupsko i trzeba posiedzieć w domu
  13. Tak zrobimy. Ludzie już nie mają co wymyślić http://allegro.pl/auto-rzesy-rzesy-do-samochodu-hit-2011-i1502777101.html?source=pr a ludzie to kupują dramat :facepalm:
  14. Możliwe owszem ja miałem 1,5 pojedziecie sprawdzicie i będziecie wiedzieć
  15. Jutro będę przejeżdżał to może wpadnę do salonu i się oblooka [br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 20:32_________________________________________________ Milcz kundlu Rano jedziemy i jak wszystko będzie ok w serwisie to wracamy tym autem. taaaa już to widze. Kolege pewnie bedzie siedzenie w dupe uwierało i nie kupicie... Daj spokój, jemu się podoba to auto co zrobić Tylko dowiedziałem się że te silniki 1.9 w Renault są wadliwe zwłaszcza te z filtrem cząstek stałych, ojciec kumpla i jego znajomy ma ten silnik i ciągle mają problemy :gwizdanie: Zależy Pablo nie ma reguły najbardziej psującymi autami co przyjeżdżają do kuzyna na warsztat to są Ople ,Fordy i po części niestety Francuzy,ja przez pół roku jeździłem Clio 1,5 dci i złego zdania nie powiem na ten temat,wiem tylko tyle że po przesiadce teraz na moje audi i nie wróciłbym do Renault :>
  16. Wieczorową porą. Jarko najlepszego. Pablo myślę że jak ten twój kolega tak się zbiera do kupna samochodu to dalej nic z tego nie będzie
  17. wieczorową porą postaram się pojawić za tydzień o ile ktoś w ogóle będzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.