Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gucio07

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gucio07

  1. w końcu się do domu dotarło , rzeczywiście cisza dzisiaj tutaj
  2. Pablo sprzedam ci moje 18
  3. Hehehe jak najbardziej można jestem za Jak tam zrobili ci z tym termostatem
  4. Chłopak się rozkręca
  5. na razie muszę się wstrzymać z zakupem felg parę rzeczy teraz wymieniłem i jeszcze muszę zrobić więc kasa mi nie pozwala na to ,ale chyba me.how mówił że mu się podobają te fele
  6. No dobra ,podobaja mi się
  7. Jak mnie przelicytujesz, to je łykniesz A biorąc pod uwage to, że w portfelu mocny przeciąg - nie będzie to trudne Ja tak tylko zalicytowałem, żeby Kercziemu przyfarcić Ja nie muszę licytować :gwizdanie: Nawet nie pamiętam hasła na allegro musiałbym poszukać no to jak nie pamietasz to jak kupisz?! Raczej nie bardzo... Dzieki TPower jak chcesz bardzo to też ci mogę podbić
  8. gucio07 odpowiedział(a) na Wąski temat w Małopolskie
    Sam u niego robiłem z dolotem i pozbyłem się kata. Pomogłem też Gucio07 i został rozwiązany u niego problem Dokładnie udało się rozwiązać mój problem.Naprawdę polecam
  9. U mnie też teraz po wymianie termostatu niecałe 10 km i trzyma 90
  10. Podziękował za spocika
  11. Z oponami wiadomo bo ja też myślę sprzedać z oponami [br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 19:07_________________________________________________ :blink: Prawie jak Audi :polew: :polew:
  12. How much :?: Ja chyba moje sprzedam 19tki bo mam kupca i się zastanawiam nad takimi 18" 01512.JPG[/img] No ciekawe PABLO jak to na naszych B5 by wyglądało dogadaj się z Kerczim i przymierzaj
  13. I jak tam szczęśliwy chłopaku hehe hehehe wszystko działa i cisza w środku
  14. jarko :gwizdanie: No me.how nie może wystawić bo nie ma 30 wiadomości (postów) napisanych ale jak poprosi to klubowicz może wystawić nie może bo jest to niezgodne z regulaminem i już raz byłeś o tym informowany jak wystawiłeś kwadratowe koła kolegi.... siemian jeśli osoba jest zaufana (którą znam osobiście) i produkt zgodny z opisem to mogę ewentualnie wystawić taki przedmiot po koleżeńsku tak samo tyczy się sprzedaży auta, znam dobrze regulamin bo sam pilnuje porządek w takich działach i zwracam "górze" pewnie niezgodności które czasem się pojawiają. gucio myślę że jutro rozwiążemy ten denerwujący cię problem od dłuższego czasu PABLO NA ADMINA !!! PABLO NA ADMINA !!! A Tobie co Jezus się objawił Prze gość z niego Dobra lektura z tym kolesiem co przerabia CRX warto oglądnąć
  15. Porządna furka wkładaj lampy do tyłu po 2 lifcie jak u mnie albo takie jak ma Pablo i będzie .Podłokietnik daje radę .Teraz trzeba zrobić jaką wspólną sesję
  16. ładne audi napęd taki jak u mnie miodzio u mnie z wyposażenia jeszcze jest składane i grzane lustereczka elektryczne .Bezawaryjności
  17. Pablo dzięki dzisiaj za pomoc w załatwieniu sprawy jutro finał z moim brzęczącym tumnikiem ,w końcu normalna osoba potrafiła to zdiagnozować
  18. Dobre w h.......j :polew: :polew:
  19. a moje plany wręcz przeciwnie :naughty: Piatek nadciąga To wypij prosze moje zdrowie... Najlepiej niejedno Wyzdrowiejesz to będziesz imprezował

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.