Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gucio07

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gucio07

  1. Co tu taka cisza dzisiaj
  2. Miałem to samo ostatnio przód i tył z prawej strony sie rozsypał
  3. Spoko wiem a co to do Krk,trafiło
  4. Widziane Tukana S4 na Zakopiańce ,skręcało na autostradę w Opatkowicach na Wieliczkę
  5. piaskarka za***ista :polew:
  6. Wcale że bo nie!! Ja nie imprezowałem, choć smaki mam jak cholera Póki co jestem na L4 i trzeba grzać dupcie pod pierzynką Niech ci będzie :>
  7. Dzięki za spocika ,szkoda że tak mało dzisiaj osób było ,chyba reszta wczoraj poimprezowała
  8. Ja nie wiem czy dojadę po wczorajszym Z Hubertusem pojechaliśmy za Tarnów do klubu Eden 139 bo był gwiazdą wieczoru i była impra jak za dawnych lat Też ma B7 i się przymierza właśnie do B8 Dobry jest ten kawałek i nadal cieszy ucho Energy Mix Vol 21 2010 Christmas Edition TRACK 22 Trzeba było tyle nie pić
  9. Ja bym obstawiał N75 to samo miałem wymieniłem i wszystko powróciło do normy
  10. Więc panowie ktoś będzie dzisiaj o 18 pod galerią bo cisza tu dzisiaj straszna
  11. w sobote to pewnie wszyscy ja w pracy więc trzeźwiutki jak nie wiem co A jednak ktoś napisał A jednak nie wszyscy piją Ktoś siedzi na forum jak widać ,właśnie wróciłem z myjki ,dobrze ze mrozów nie ma to mi uszczelki nie zamarzną
  12. w sobote to pewnie wszyscy ja w pracy więc trzeźwiutki jak nie wiem co A jednak ktoś napisał
  13. Za Krakowem dzisiaj ładnie sypało w Nowym Targu istna szklaneczka
  14. skad wiesz ze bedzie odwet?? Na pewno będzie nie wytrzymają
  15. nie widziałem ? spalony jeden xenon masz? Tak prawy wczoraj mi siadła przetwornica .To byłem ja akurat przejazdem w tamtym rejonie byłem a to widziałem było trąbić Goniłem cię od świateł udało się,hehehe spoko następnym razem będę trąbił
  16. nie widziałem ? spalony jeden xenon masz? Tak prawy wczoraj mi siadła przetwornica .To byłem ja akurat przejazdem w tamtym rejonie byłem
  17. Widziany Wąski Audi B2 na Dobrego Pasterza po 16.00 ładnie się z tyłu prezentuje
  18. Prawdopodobnie posypała mi sie przetwornica do xenona ma ktoś jakiegoś znajomego co handluje tym w ludzkich pieniądzach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.