Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomek_zgr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. jakies wskazowki co do tych newralgicznych miejsc? dzieki za pomoc kupuje uszczelke i biore sie za wymiane
  2. przegladajac ksiazke wlasnie sie natchnalem na jednym z rysunkow ze znajduje sie tam uszczelka, mam jeszcze pytanko czy mozna zastapic uszczelke silikonem?
  3. witam prosze o pomoc w rozwiazaniu problemu, znalazlem w otworze na swiece olej, dotyczy to dwoch gniazd 1 i 2, w 3 i 4 sucho, silnik pracuje normalnie, calkiem niechcacy to odkryłem i nie bardzo wiem co jest tego powodem, dodam ze silnik jest zagazowany 1.8 ADR
  4. tomek_zgr odpowiedział(a) na tomek_zgr temat w Audi A4 B5
    ate
  5. tomek_zgr opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    koledzy jaki jest nr klockow na przod i czy jest tam czujnik czy nie bo pioerwsza moja zmiana a nie podladalem tego jescze a teraz nie bardzo mam jak i kiedy, 1.8 97 WAUZZZ8DZVA260576.
  6. witam. koledzy mam pytanie poniewaz od jakiegos czasu dobiega do mnie dziwny pisk czy cos z tylniego kola podczas skrecania przy malych predkosciach, skad to sie moze brac?
  7. tomek_zgr odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    witam, koledzy podpowie ktos gdzie od reki mozna nabyc odpowietrzniki do zaciskow na terenie lodzi i okolic?
  8. dziekuje kolego
  9. koledzy jak w temacie potrzebuje rozmiar sruby do jarzma na tyl, orientuje sie ktos w dostepnosci?
  10. dzieki za samoregulacje a z ta regulacja odleglosci to jak to zmierzyc?jes jakis myk na zdjetej tarczy?
  11. z czujnikiem to jest ak ze wymienilem tarcze i ze starych nabilem pierscienie a czyjnik teraz jednego nie widzi, tak pokazuje mi VAG a chcialem wykluczyc czujnik
  12. koledzy jak wyjac samoregulacje ze starego tloczka i wie ktos jaka opornosc powinien miec czujnik absu?chodzi o tylna os
  13. koledzy prosze o nr zestawu napawczego na zacisk do tylu, linki recznego i nr albo wymiary odpowietrznika A4 B5 1.8 125km VIN WAUZZZ8DZVA260576
  14. czyli nie ma znaczenia ze ja mam dziury a nowy wypusy tylko ma sie zgadzac liczba dziur jak i wypustow, wogole dziwi mnie a cala sytuacja, moze to byc wina klockow tzn gdy zdjalem tarcze to czujnik byc caly w opilkach i czy to mloze wplywac na o ze nie widzi pierscienia dodam tylko ze z drugiej srony jest ok

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.