-
Olej w gnieździe świecy
ok, dzieki
-
Olej w gnieździe świecy
jakies wskazowki co do tych newralgicznych miejsc? dzieki za pomoc kupuje uszczelke i biore sie za wymiane
-
Olej w gnieździe świecy
przegladajac ksiazke wlasnie sie natchnalem na jednym z rysunkow ze znajduje sie tam uszczelka, mam jeszcze pytanko czy mozna zastapic uszczelke silikonem?
-
Olej w gnieździe świecy
witam prosze o pomoc w rozwiazaniu problemu, znalazlem w otworze na swiece olej, dotyczy to dwoch gniazd 1 i 2, w 3 i 4 sucho, silnik pracuje normalnie, calkiem niechcacy to odkryłem i nie bardzo wiem co jest tego powodem, dodam ze silnik jest zagazowany 1.8 ADR
- [B5 ADR] nr klockow
-
[B5 ADR] nr klockow
koledzy jaki jest nr klockow na przod i czy jest tam czujnik czy nie bo pioerwsza moja zmiana a nie podladalem tego jescze a teraz nie bardzo mam jak i kiedy, 1.8 97 WAUZZZ8DZVA260576.
-
[B5 ADR] dziwny dzwiek z tylniego kola
witam. koledzy mam pytanie poniewaz od jakiegos czasu dobiega do mnie dziwny pisk czy cos z tylniego kola podczas skrecania przy malych predkosciach, skad to sie moze brac?
-
Spociki Łódzkie
witam, koledzy podpowie ktos gdzie od reki mozna nabyc odpowietrzniki do zaciskow na terenie lodzi i okolic?
-
[B5 ADR] rozmiar sruby do jarzma
dziekuje kolego
-
[B5 ADR] rozmiar sruby do jarzma
koledzy jak w temacie potrzebuje rozmiar sruby do jarzma na tyl, orientuje sie ktos w dostepnosci?
-
[B5 ADR] Regeneracja zacisków i problem z czujnikiem ABSu
dzieki za samoregulacje a z ta regulacja odleglosci to jak to zmierzyc?jes jakis myk na zdjetej tarczy?
-
[B5 ADR] Regeneracja zacisków i problem z czujnikiem ABSu
z czujnikiem to jest ak ze wymienilem tarcze i ze starych nabilem pierscienie a czyjnik teraz jednego nie widzi, tak pokazuje mi VAG a chcialem wykluczyc czujnik
-
[B5 ADR] Regeneracja zacisków i problem z czujnikiem ABSu
koledzy jak wyjac samoregulacje ze starego tloczka i wie ktos jaka opornosc powinien miec czujnik absu?chodzi o tylna os
-
[B5 ADR] Prosba o nr tloczkow na tyl, linki recznego...
koledzy prosze o nr zestawu napawczego na zacisk do tylu, linki recznego i nr albo wymiary odpowietrznika A4 B5 1.8 125km VIN WAUZZZ8DZVA260576
-
[B5 ADR] potrzebuje pomocy w zdobyciu pierscienia ABSu na tyl
czyli nie ma znaczenia ze ja mam dziury a nowy wypusy tylko ma sie zgadzac liczba dziur jak i wypustow, wogole dziwi mnie a cala sytuacja, moze to byc wina klockow tzn gdy zdjalem tarcze to czujnik byc caly w opilkach i czy to mloze wplywac na o ze nie widzi pierscienia dodam tylko ze z drugiej srony jest ok
tomek_zgr
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta