Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomek_zgr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomek_zgr

  1. jakies wskazowki co do tych newralgicznych miejsc? dzieki za pomoc kupuje uszczelke i biore sie za wymiane
  2. przegladajac ksiazke wlasnie sie natchnalem na jednym z rysunkow ze znajduje sie tam uszczelka, mam jeszcze pytanko czy mozna zastapic uszczelke silikonem?
  3. witam prosze o pomoc w rozwiazaniu problemu, znalazlem w otworze na swiece olej, dotyczy to dwoch gniazd 1 i 2, w 3 i 4 sucho, silnik pracuje normalnie, calkiem niechcacy to odkryłem i nie bardzo wiem co jest tego powodem, dodam ze silnik jest zagazowany 1.8 ADR
  4. tomek_zgr odpowiedział(a) na tomek_zgr temat w Audi A4 B5
    ate
  5. tomek_zgr opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    koledzy jaki jest nr klockow na przod i czy jest tam czujnik czy nie bo pioerwsza moja zmiana a nie podladalem tego jescze a teraz nie bardzo mam jak i kiedy, 1.8 97 WAUZZZ8DZVA260576.
  6. witam. koledzy mam pytanie poniewaz od jakiegos czasu dobiega do mnie dziwny pisk czy cos z tylniego kola podczas skrecania przy malych predkosciach, skad to sie moze brac?
  7. tomek_zgr odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    witam, koledzy podpowie ktos gdzie od reki mozna nabyc odpowietrzniki do zaciskow na terenie lodzi i okolic?
  8. dziekuje kolego
  9. koledzy jak w temacie potrzebuje rozmiar sruby do jarzma na tyl, orientuje sie ktos w dostepnosci?
  10. dzieki za samoregulacje a z ta regulacja odleglosci to jak to zmierzyc?jes jakis myk na zdjetej tarczy?
  11. z czujnikiem to jest ak ze wymienilem tarcze i ze starych nabilem pierscienie a czyjnik teraz jednego nie widzi, tak pokazuje mi VAG a chcialem wykluczyc czujnik
  12. koledzy jak wyjac samoregulacje ze starego tloczka i wie ktos jaka opornosc powinien miec czujnik absu?chodzi o tylna os
  13. koledzy prosze o nr zestawu napawczego na zacisk do tylu, linki recznego i nr albo wymiary odpowietrznika A4 B5 1.8 125km VIN WAUZZZ8DZVA260576
  14. czyli nie ma znaczenia ze ja mam dziury a nowy wypusy tylko ma sie zgadzac liczba dziur jak i wypustow, wogole dziwi mnie a cala sytuacja, moze to byc wina klockow tzn gdy zdjalem tarcze to czujnik byc caly w opilkach i czy to mloze wplywac na o ze nie widzi pierscienia dodam tylko ze z drugiej srony jest ok
  15. ale o co z jednej srony bedzie z z dziurami a z drugie j kupie nowy z wypusami?co znaczy ze musza grac wypusy??
  16. ja mam taki a wedlug nr powinien byc taki
  17. troche to potrwało zanim znalazlem czas by zajrzec pod tarcze ale sie udalo, wyglada to tak ze pierscien jest prosty i chyba ciezko zeby ta czesc uszkodzila sie tak poprostu, oczyscilem szczotka i zalozylem spowrotem ale sytuacja sie powtarza. Bylem w salonie by po VINie znalezli czesc ale ja mam calkiem inny pierscien
  18. http://allegro.pl/pierscien-czujnika-abs-audi-100-a4-a6-oryginal-i1790412167.html to tez nie to, moje w plaszczyznie maja zamiast wypustow prostokatne wyciecia czyli dziury a na allegro nie ma takich, nawet w katalogu inercarsu nie ma
  19. to jest tarczobeben http://allegro.pl/tarcze-tyl-klocki-bosch-audi-a4-b5-1-6-1-8-1-9tdi-i1714668124.html. wlasnie chodzi ze te pierscienie widzialem na allegro a ja mam z mniejszym otworem wew i sa naciecia nie ze tak sobie nazwe wypusty
  20. koledzy moze ktos mi podac nr tego pierscienia a4 b5 WAUZZZ8DZVA260576 1.8 125km 97r tarczo beben
  21. witam. ma ktos moze pomysl gdzie mozna dostac pierscien absu na tyl, kupilem i wymienilem tarcze bez pierscienia z mysla ze zbije ze starych ale niestety z jednym jest problem a w motozbycie nie sa w stanie mi pomoc a uzywke jest sens zakladac zebym nie mosial kolejny raz tarczy sciagac
  22. witam. potrzebuje nr amlorkow i lozysk na tylnia os, jakby dalo rade to poprosze tez wymiary lozysk
  23. witam. koledzy wznowie troche temat, mianowicie czy w 1.8 ADR moge wywalic kato bez nieprzyjemnych konsekwencji?
  24. ja juz zauwazylem ze mowienie takich rzeczy nie ma sensu, za kazdym razem gdy dzwonie na infolinie bo innego kontaktu nie ma tzn jest smieszny mail.niewazne jak dzwonie co dzien to kur... co dzien slysze inna wersje!patologia to malo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.