Treść opublikowana przez tomek_zgr
-
Olej w gnieździe świecy
ok, dzieki
-
Olej w gnieździe świecy
jakies wskazowki co do tych newralgicznych miejsc? dzieki za pomoc kupuje uszczelke i biore sie za wymiane
-
Olej w gnieździe świecy
przegladajac ksiazke wlasnie sie natchnalem na jednym z rysunkow ze znajduje sie tam uszczelka, mam jeszcze pytanko czy mozna zastapic uszczelke silikonem?
-
Olej w gnieździe świecy
witam prosze o pomoc w rozwiazaniu problemu, znalazlem w otworze na swiece olej, dotyczy to dwoch gniazd 1 i 2, w 3 i 4 sucho, silnik pracuje normalnie, calkiem niechcacy to odkryłem i nie bardzo wiem co jest tego powodem, dodam ze silnik jest zagazowany 1.8 ADR
- [B5 ADR] nr klockow
-
[B5 ADR] nr klockow
koledzy jaki jest nr klockow na przod i czy jest tam czujnik czy nie bo pioerwsza moja zmiana a nie podladalem tego jescze a teraz nie bardzo mam jak i kiedy, 1.8 97 WAUZZZ8DZVA260576.
-
[B5 ADR] dziwny dzwiek z tylniego kola
witam. koledzy mam pytanie poniewaz od jakiegos czasu dobiega do mnie dziwny pisk czy cos z tylniego kola podczas skrecania przy malych predkosciach, skad to sie moze brac?
-
Spociki Łódzkie
witam, koledzy podpowie ktos gdzie od reki mozna nabyc odpowietrzniki do zaciskow na terenie lodzi i okolic?
-
[B5 ADR] rozmiar sruby do jarzma
dziekuje kolego
-
[B5 ADR] rozmiar sruby do jarzma
koledzy jak w temacie potrzebuje rozmiar sruby do jarzma na tyl, orientuje sie ktos w dostepnosci?
-
[B5 ADR] Regeneracja zacisków i problem z czujnikiem ABSu
dzieki za samoregulacje a z ta regulacja odleglosci to jak to zmierzyc?jes jakis myk na zdjetej tarczy?
-
[B5 ADR] Regeneracja zacisków i problem z czujnikiem ABSu
z czujnikiem to jest ak ze wymienilem tarcze i ze starych nabilem pierscienie a czyjnik teraz jednego nie widzi, tak pokazuje mi VAG a chcialem wykluczyc czujnik
-
[B5 ADR] Regeneracja zacisków i problem z czujnikiem ABSu
koledzy jak wyjac samoregulacje ze starego tloczka i wie ktos jaka opornosc powinien miec czujnik absu?chodzi o tylna os
-
[B5 ADR] Prosba o nr tloczkow na tyl, linki recznego...
koledzy prosze o nr zestawu napawczego na zacisk do tylu, linki recznego i nr albo wymiary odpowietrznika A4 B5 1.8 125km VIN WAUZZZ8DZVA260576
-
[B5 ADR] potrzebuje pomocy w zdobyciu pierscienia ABSu na tyl
czyli nie ma znaczenia ze ja mam dziury a nowy wypusy tylko ma sie zgadzac liczba dziur jak i wypustow, wogole dziwi mnie a cala sytuacja, moze to byc wina klockow tzn gdy zdjalem tarcze to czujnik byc caly w opilkach i czy to mloze wplywac na o ze nie widzi pierscienia dodam tylko ze z drugiej srony jest ok
-
[B5 ADR] potrzebuje pomocy w zdobyciu pierscienia ABSu na tyl
ale o co z jednej srony bedzie z z dziurami a z drugie j kupie nowy z wypusami?co znaczy ze musza grac wypusy??
-
[B5 ADR] potrzebuje pomocy w zdobyciu pierscienia ABSu na tyl
ja mam taki a wedlug nr powinien byc taki
-
[B5 ADR] potrzebuje pomocy w zdobyciu pierscienia ABSu na tyl
troche to potrwało zanim znalazlem czas by zajrzec pod tarcze ale sie udalo, wyglada to tak ze pierscien jest prosty i chyba ciezko zeby ta czesc uszkodzila sie tak poprostu, oczyscilem szczotka i zalozylem spowrotem ale sytuacja sie powtarza. Bylem w salonie by po VINie znalezli czesc ale ja mam calkiem inny pierscien
-
[B5 ADR] potrzebuje pomocy w zdobyciu pierscienia ABSu na tyl
http://allegro.pl/pierscien-czujnika-abs-audi-100-a4-a6-oryginal-i1790412167.html to tez nie to, moje w plaszczyznie maja zamiast wypustow prostokatne wyciecia czyli dziury a na allegro nie ma takich, nawet w katalogu inercarsu nie ma
-
[B5 ADR] potrzebuje pomocy w zdobyciu pierscienia ABSu na tyl
to jest tarczobeben http://allegro.pl/tarcze-tyl-klocki-bosch-audi-a4-b5-1-6-1-8-1-9tdi-i1714668124.html. wlasnie chodzi ze te pierscienie widzialem na allegro a ja mam z mniejszym otworem wew i sa naciecia nie ze tak sobie nazwe wypusty
-
[B5 ADR] potrzebuje pomocy w zdobyciu pierscienia ABSu na tyl
koledzy moze ktos mi podac nr tego pierscienia a4 b5 WAUZZZ8DZVA260576 1.8 125km 97r tarczo beben
-
[B5 ADR] potrzebuje pomocy w zdobyciu pierscienia ABSu na tyl
witam. ma ktos moze pomysl gdzie mozna dostac pierscien absu na tyl, kupilem i wymienilem tarcze bez pierscienia z mysla ze zbije ze starych ale niestety z jednym jest problem a w motozbycie nie sa w stanie mi pomoc a uzywke jest sens zakladac zebym nie mosial kolejny raz tarczy sciagac
-
[B5 ADR] potrzebny nr amortyzatorow i lozysk tylniej osi
witam. potrzebuje nr amlorkow i lozysk na tylnia os, jakby dalo rade to poprosze tez wymiary lozysk
-
Alternatywa dla katalizatora
witam. koledzy wznowie troche temat, mianowicie czy w 1.8 ADR moge wywalic kato bez nieprzyjemnych konsekwencji?
-
[B5 ADR] problem z warta,likwidacja szkody trwa juz ponad 2mies
ja juz zauwazylem ze mowienie takich rzeczy nie ma sensu, za kazdym razem gdy dzwonie na infolinie bo innego kontaktu nie ma tzn jest smieszny mail.niewazne jak dzwonie co dzien to kur... co dzien slysze inna wersje!patologia to malo