-
Głośniki przód do 400 zł
Możesz przesłać adres na PW ? Może mają już gotowe panele na sprzedaż.
-
Głośniki przód do 400 zł
Panel robiłeś sam czy jest kupny ? W poprzednim aucie robiłem coś podobnego i wyszło dużo gorzej.
-
Głośniki przód do 400 zł
Cześć, planuję wymianę przednich głośników na coś w rozmiarze 165, system odseparowany. Problem w tym że głębokość montażowa nie może być większa jak 58mm, czym mniej tym lepiej. Nie chce masakrować boczków i wycinać w nich otworów, przerabiałem to w poprzednim B5 i nie wyglądało super estetycznie. Ta tyle mam Hertze HSK 165, które nie wejdą do przodu, ich głębokość montażowa jest zbyt wysoka. Wszystko ma pracować pod wzmacniaczem, ale to już temat na za 2 miesiące, oczywiście drzwi będą wygłuszone. Do tej pory znalazłem kilka propozycji ale nie wiem, którą z nich wybrać, mam nadzieję, że pomożecie. Jestem najbardziej skłonny do pierwszej pozycji, trochę mało opinii o tych głośnikach w internecie. Hifonics Industria HFI6.2C Głębokość montażowa 47mm http://allegro.pl/hifonics-industria-hfi6-2c-100rms-promo-sklepmlawa-i4952075608.html JBL GX 600C głębokość montażowa 52mm http://allegro.pl/jbl-gx-600c-zestaw-odseparowany-165mm-zwrotnice-i4881626014.html Crunch DSX6.2C głębokość montażowa 57mm http://allegro.pl/crunch-gti6-2c-zestaw-odseparowany-nowosc-2013-i5008337579.html
-
Przeróbka instalacji lamp z h4 na h7
myślałem nad tym , ale czy w takim przypadku nie będzie spadków napięcia? nie do końca sprecyzowałem pierwszy post , w lampie siedzi D2S + H7 a przetwornice podobno tego nie lubią
-
Przeróbka instalacji lamp z h4 na h7
Witam , zmieniłem lampy z h7 na h7+h7 ale teraz przy włączeniu drogowych wyłączają się mijania, ma ktoś pomysł co pozmieniać w instalacji aby mijania nie gasły ? szukałem podobnych tematów ale bez skutku.
-
długo palące się oświetlenie wnętrza
Witam, mam problem z oświetleniem wnętrza mianowicie po przekręceniu kluczyka w stacyjce nie gaśnie , dopiero po około 15 sec. Gdy silnik chodzi otworzę i zamknę drzwi to również muszę czekać około 15 sec. auto to b5 z 99. ma ktoś jakiś pomysł ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich .
nekro
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta