-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
podświetlenie.można.zrobić.bez.problemu.nawet.bez.szyny.can ---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ---------- jak.znajde.fotki.to.wrzuce.gdzie.można.podpiąć.podświetlenie.ja.mam.też.bez.fisa.a.podświetlenie.mam
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
super.ja.zrobiłem.tak.tylko.jeszcze.nie.dopracowane ---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ---------- tu.jest.więcej,zdjęć Postimage.org / gallery - CAM00060, CAM00061, CAM00062, CAM00063, CAM00064, CAM00065, CAM00066
-
Czujnik Halla
tu.masz.link.wcześniej.był.poruszany.ten.temat http://a4-klub.pl/silniki-benzynowe-30/czujnik-halla-problem-238550/ ---------- Post dopisany at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany at 16:25 ---------- umnie.padł.napinacz.łańcusza.wałków.rozrządów.i.miałem.przezto.przesunięcie.prawie.półtora.zęba.na.wałku.taki.był.luz
-
Czujnik Halla
to niemusi być wina czujnika wiem bo przerabiałem ten temat ---------- Post dopisany at 15:15 ---------- Poprzedni post napisany at 15:10 ---------- umnie były te same objawy na vagu pokazywało błąd czujnika halla.jak masz możliwość to spróbuj zamienić czujnik umnie czy był podpięty czy nie autko normalnie odpalało jedynie był mułowaty pozatym powyżej 4 tyś.obrotów błędu nie było więc jabym sie tak szybko nie pakował w wymiane czujnika
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
niema tragedi ja swoim leciałem max 245 km/h i nieczułem znowu aż takiego ubywu paliwka a pod nogą jeszcze zapas
-
Czujnik halla problem
ja.doszłem.co.sie.stało.pad.mi.napinacz.łańcócha.wałków.rozżądu.8stów.w.plecy
-
Czujnik halla problem
ja.niemam.problemu.z.odpaleniem.normalnie.pali.jedyny.problem.to.błąd.cujnika.halla-G40 a.pozatym.zrobił.sie.zniego.muł.ale.czasami.mam.wrażenie.że.wczasie.jazdy.czasami.dostaje.takiego.kopa.jak.było.to.zanim.wywaliło.mi.halla
-
Czujnik halla problem
a.co.ja.mam.powiedzieć.jestem.w.kropce zastanawiają.mnie,jeszcze.te.czujniki.stukowe.ale.niewiem.jak.je.sprawdzić
-
Czujnik halla problem
wszystko.od.począdku.składałem.sam.więc.niemogły.być.zamienione.] pozatym.hyba.pozostało.mi.jeszcze.podmienic.komputer. a.hal.świeci.tylko.przy.zapalonym.silniku.jeszcze.jedna.wskazówka.przy.3500.tyś.obrotów. chall.nie.pokazuje.błędu.a.jak.zejde.poniżej.tyh.obrotów.to.zaraz.wywala.halla
-
Czujnik halla problem
sprawdziłem.czujnik.wału.korbowego.i.jest.ok zastanawiam.sie.jak.sprawdzić.czujniki.spalania.stukowego
-
Czujnik halla problem
tak.tylko.jak.sie.ma.do.tego.zdjęty.hall.i.odpi.eta.wtyczka.od.niego.podobno.nie.powinienem.odpalić.auta a.co.do.rozrządu.to.sprawdzałem.wszystko.jest.ok
-
Czujnik halla problem
wszystko.dobrze.tylko.nie.powinno.czasem.być.tak.żejak.odepne.halla.to.autko.niepowinno.odpalić.a.samochód.odpala.nawet.po.odkręceniu.czujnika.z.wałka.i.odłonczeniu. jak.to.wkońcu.jest ---------- Post dopisany 07-07-2012 at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany 30-06-2012 at 23:37 ---------- disiaj.sprawdziłem.wszystko.nawet.zmieniłem.czujnik.hala.ale.dalej.to.samo.pozostaje.jeszcze,tylko.komputer.podmienić jeśli.dalej.będzie.to.samo.to.chyba.mnie.trafi.szlak
-
Czujnik halla problem
nadole.jest.czujnik.jeszcze.jeden.w.którym.miejscu.sie.znajduje.tak.dokładnie,teraz.to.mi.dałeś.do.myślenia
-
Czujnik halla problem
autko.złożone.po.naprawie.ale.problem.z.halkiem.tylko.jest wszystko.sprawdziłem ---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ---------- <br /><br /> <br /><br />
-
Czujnik halla problem
tak tylko jest problem bo jak pochodzi troche i po skasowaniu błędu będe trzymał go na 1200 obrotów to jest ok ale tylko spuszcze go z obrotów to pokarze mi sporadyczny błąd nizwiązany ze sprzętem ---------- Post dopisany at 11:28 ---------- Poprzedni post napisany at 11:23 ---------- jeszcze raz pujde odczytać błędy a dzwonek niebył taki mały <br /><br /> ---------- Post dopisany at 11:50 ---------- Poprzedni post napisany at 11:28 ---------- właśnie sprawdziłem i pokazuje zwarcie do masy nie związany ze sprzętem ale najleprze jest to że po wypięciu wtyczki od halla auto normalnie odpala hyba niepowinienem go wogule odpalić z tego co czytałem już zgupiałem ---------- Post dopisany at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany at 11:50 ---------- oto.co.mi.pokazuje 515 Czujnik Halla -G 40 przerwa lub zwarcie do plusa ---------- Post dopisany at 11:54 ---------- Poprzedni post napisany at 11:52 ---------- a.po.odpaleniu.to 515 Czujnik Halla -G 40 zwarcie do masy
majer33
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta