Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

majer33

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez majer33

  1. podświetlenie.można.zrobić.bez.problemu.nawet.bez.szyny.can ---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ---------- jak.znajde.fotki.to.wrzuce.gdzie.można.podpiąć.podświetlenie.ja.mam.też.bez.fisa.a.podświetlenie.mam
  2. super.ja.zrobiłem.tak.tylko.jeszcze.nie.dopracowane ---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ---------- tu.jest.więcej,zdjęć Postimage.org / gallery - CAM00060, CAM00061, CAM00062, CAM00063, CAM00064, CAM00065, CAM00066
  3. tu.masz.link.wcześniej.był.poruszany.ten.temat http://a4-klub.pl/silniki-benzynowe-30/czujnik-halla-problem-238550/ ---------- Post dopisany at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany at 16:25 ---------- umnie.padł.napinacz.łańcusza.wałków.rozrządów.i.miałem.przezto.przesunięcie.prawie.półtora.zęba.na.wałku.taki.był.luz
  4. to niemusi być wina czujnika wiem bo przerabiałem ten temat ---------- Post dopisany at 15:15 ---------- Poprzedni post napisany at 15:10 ---------- umnie były te same objawy na vagu pokazywało błąd czujnika halla.jak masz możliwość to spróbuj zamienić czujnik umnie czy był podpięty czy nie autko normalnie odpalało jedynie był mułowaty pozatym powyżej 4 tyś.obrotów błędu nie było więc jabym sie tak szybko nie pakował w wymiane czujnika
  5. majer33 odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    niema tragedi ja swoim leciałem max 245 km/h i nieczułem znowu aż takiego ubywu paliwka a pod nogą jeszcze zapas
  6. ja.doszłem.co.sie.stało.pad.mi.napinacz.łańcócha.wałków.rozżądu.8stów.w.plecy
  7. ja.niemam.problemu.z.odpaleniem.normalnie.pali.jedyny.problem.to.błąd.cujnika.halla-G40 a.pozatym.zrobił.sie.zniego.muł.ale.czasami.mam.wrażenie.że.wczasie.jazdy.czasami.dostaje.takiego.kopa.jak.było.to.zanim.wywaliło.mi.halla
  8. a.co.ja.mam.powiedzieć.jestem.w.kropce zastanawiają.mnie,jeszcze.te.czujniki.stukowe.ale.niewiem.jak.je.sprawdzić
  9. wszystko.od.począdku.składałem.sam.więc.niemogły.być.zamienione.] pozatym.hyba.pozostało.mi.jeszcze.podmienic.komputer. a.hal.świeci.tylko.przy.zapalonym.silniku.jeszcze.jedna.wskazówka.przy.3500.tyś.obrotów. chall.nie.pokazuje.błędu.a.jak.zejde.poniżej.tyh.obrotów.to.zaraz.wywala.halla
  10. sprawdziłem.czujnik.wału.korbowego.i.jest.ok zastanawiam.sie.jak.sprawdzić.czujniki.spalania.stukowego
  11. tak.tylko.jak.sie.ma.do.tego.zdjęty.hall.i.odpi.eta.wtyczka.od.niego.podobno.nie.powinienem.odpalić.auta a.co.do.rozrządu.to.sprawdzałem.wszystko.jest.ok
  12. wszystko.dobrze.tylko.nie.powinno.czasem.być.tak.żejak.odepne.halla.to.autko.niepowinno.odpalić.a.samochód.odpala.nawet.po.odkręceniu.czujnika.z.wałka.i.odłonczeniu. jak.to.wkońcu.jest ---------- Post dopisany 07-07-2012 at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany 30-06-2012 at 23:37 ---------- disiaj.sprawdziłem.wszystko.nawet.zmieniłem.czujnik.hala.ale.dalej.to.samo.pozostaje.jeszcze,tylko.komputer.podmienić jeśli.dalej.będzie.to.samo.to.chyba.mnie.trafi.szlak
  13. nadole.jest.czujnik.jeszcze.jeden.w.którym.miejscu.sie.znajduje.tak.dokładnie,teraz.to.mi.dałeś.do.myślenia
  14. autko.złożone.po.naprawie.ale.problem.z.halkiem.tylko.jest wszystko.sprawdziłem ---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ---------- <br /><br /> <br /><br />
  15. tak tylko jest problem bo jak pochodzi troche i po skasowaniu błędu będe trzymał go na 1200 obrotów to jest ok ale tylko spuszcze go z obrotów to pokarze mi sporadyczny błąd nizwiązany ze sprzętem ---------- Post dopisany at 11:28 ---------- Poprzedni post napisany at 11:23 ---------- jeszcze raz pujde odczytać błędy a dzwonek niebył taki mały <br /><br /> ---------- Post dopisany at 11:50 ---------- Poprzedni post napisany at 11:28 ---------- właśnie sprawdziłem i pokazuje zwarcie do masy nie związany ze sprzętem ale najleprze jest to że po wypięciu wtyczki od halla auto normalnie odpala hyba niepowinienem go wogule odpalić z tego co czytałem już zgupiałem ---------- Post dopisany at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany at 11:50 ---------- oto.co.mi.pokazuje 515 Czujnik Halla -G 40 przerwa lub zwarcie do plusa ---------- Post dopisany at 11:54 ---------- Poprzedni post napisany at 11:52 ---------- a.po.odpaleniu.to 515 Czujnik Halla -G 40 zwarcie do masy
  16. Mam taki problem vag pokazuje mi błąd zwarcie do masy pozatym zrobił sie bardzo mułowaty,dodam że miałem stłuczke przed niom było wszystko w porządku a teraz dramat
  17. WITAM WSZYSKICH

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.