Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jazda

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jazda

  1. Witajcie! Od niedawna jestem w posiadaniu Wspaniałego auta - AUDI A4, 1999r. 110KM TDI. W wyposażeniu mam również radio z nawigacją Becker Traffic Pro. Niestety wszystko jest w języku niemieckim, jednak pomimo mojej znajomości języka niestety nie ma w niej POLSKIEJ mapy. Są wszytkie inne -> Angora, Francja, Watykan, Portugalia.... nie ma Polski... Radio jest oczywiście oryginalne, mam kod, wszystkie książki, jedną płytę z mapą tych wszystkich państw - ale niestety w instrukcji ani słowa o Polsce.... czyżby tu nei było żadnych dróg ?? Prosze Was o szybką pomoc - doradźcie co i jak zrobić, aby korzystac z tej nawigacji w radio samochodowym.... [br]Dopisany: 03 Październik 2007, 21:10 _________________________________________________Radio o które pytam wygląda tak: Ma dwie różnice względem tego co widać tutaj: 1. zamiast TrafficPro moje ma napis NAVISYS 2. zamiast harman/kardon moje ma napis BECKER TRAFFIC PRO Z góry dzięki za pomoc!! [br]Dopisany: 04 Październik 2007, 14:44 _________________________________________________Dziś pytałem na stacji, gdzie montują CB radia i inne... Facet powiedział, że trzeba własnei zmienić oprogramowanie, ale i tak - pokrycie będzie max 75%. Najgorsze było wtedy, kiedy usłyszałem cenę.... 1000 zł --- Kurka, przecież za taką kasę kupię sobią nowiutką nawigację odrębną o wiele bardziej pokrytą na obszarze Polski.... nikt naprawdę nic nei doradzi ?
  2. Super.. dzięki za pomoc i podpowiedź.
  3. Proszę was o pomoc. Dostałem propozycje zakupu opon do mojej A4 B5: 195/65/R15 1. PIRELLI WINTER CARVING 91T 2. FULDA KRISTAL SUPREMO 91H 3. FULDA KRISTAL MONTERO2 95T XL 4. FULDA KRISTAL MONTERO2 91T Które z tych czterech byście wybralii polecacie?? Może ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie?
  4. Mam podobny problem i również czekam na pomoc i radę kogoś z forum.....
  5. AC jest jak najbardziej potrzebne. Czujesz się bezpiecznie - jeśli cokolwiek się stanie.... ja mam A4 z 1999r. TDI dość dobrze wyposażoną... także AC+OC+ubezpieczenie szyb TO PODSTAWA !!
  6. Witajcie! Audi zaraziłem się całkiem niedawno - i po chwili postanowiłem sobie kupić wspaniałą furę z 1999r. 1,9 TDI 110 KM..... świetnie się jeździ....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.