Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukio

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jak w temacie. Zalozylem felgi i jak sie okazuje obcieraja ! zawieszenie seria z sprezynami 1be. Co radzice ? odboje ? ;/
  2. Witam ! Zabieram sie do obnizenia auta lecz nie wiem co ladowac. Najlepszym rozwiazaniem bylby pewnie Gwint z regulacja wysokosci i twardosci ale wiadomo ile on kosztuje. Chce obnizyc ale zeby nie bylo za twardo. springi eibacha dadza rade ?
  3. Zakładał ktoś, badź widział jak leżą te listwy w realu ? http://allegro.pl/audi-a4-8e-s4-s-line-b6-b7-listwy-na-drzwi-nowos-i1430488443.html
  4. Nie nie, ten dekor juz taki byl.
  5. Nie nasiedzal sie w klubie tylko szukam 3.0 quattro [br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 14:08_________________________________________________ 235/30/20 slonce wyszlo to juz korci zeby zalozyc ale poczekam jeszcze jak na ulicach z 3 dziur zrobi sie jedna
  6. Ile Siądzie auto na samych sprezynach od s-line ?
  7. Dywaniki nowe juz sa Jezeli chodzi o te lustra od b8, troche za duze ale juz chyba zostana, tak jak i ledy, mi sie podobaja
  8. Jak narazie mam tylko takie foto przyjdzie wiosna to sie wszystko zrobi [br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 15:32_________________________________________________Brakuje Q szczegolnie teraz a a jezeli chodzi o moc to 180km i 360nm
  9. Takie kupilem. Wiec pod siebie nie robilem. Grill tez mi nie podchodzi. A na 20calach mam nadzieje ze dam rade
  10. WITAM ! OD NIE DAWNA JESTEM POSIADACZEM TEGO OTO AUTA. WYPOSAZENIE -bi-xenon -tempomat - manualna 6 biegowa skrzynia - 8x Air Bag - tempomat - klimatronik 2-strefowy - lustra od B8 - podłokietnik przód + tył - ledy od rs6 - kierownica rs4 - fotele rs4 - nawigacja - chip tuning ecuprojekt Plany - dokladka tyl s4 - ledy tył - alu 20 cali (juz w drodze) - gwint KW - lotka na tylna szybe
  11. Za Zawiecha seria. ale trzeba zastanowic sie nad gwintem
  12. Witam ! jezdzil ktos na 20 cali szerokość 8,5' ET35 ? Wchodzi to na b7 ? na oponie jak w temacie ?
  13. mobi Tobie udalo sie to zamontowac ?
  14. Znacie kogos we Wroclawiu kto bawi sie takimi rzeczami ? Bo musze u siebie zrobic ale swoich rak wole w to nie ladowac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.